Aukcja nr 13
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
537 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 25 kopiejek=50 groszy 1846, Warszawa, j.w., Plage 385 |
100 zł 130 zł
538 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 25 kopiejek=50 groszy 1847, Warszawa, j.w., Plage 386 |
II+ EF+ |
125 zł 200 zł
539 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 20 kopiejek=40 groszy 1850, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 395, wyśmienity stanzachowania |
I UNC |
300 zł 820 zł
540 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek=l złoty 1832, Petersburg, Aw: Orzeł, Rw: Napisy, Plage 398 |
II+ EF+ |
170 zł 210 zł
541 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek=l złoty 1837, Petersburg, j.w., Plage 409 R1, rzadka moneta |
150 zł 300 zł
542 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek=l złoty 1837, Warszawa, j.w., Plage 408 |
I- UNC- |
200 zł 320 zł
543 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 2 kopiejki 1863, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 494, piękna stara patyna; stangabinetowy |
I UNC |
300 zł 800 zł
544 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 kopiejka 1851, Warszawa, Aw: Monogram carski, Rw: Korona i napis, Plage 496, patyna, wyśmienity stanzachowania |
I UNC |
150 zł 380 zł
545 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 kopiejka 1860, Warszawa, Aw: Monogram carski, Rw: Korona i napis, Plage 505, patyna, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
150 zł 330 zł
546 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 dienieżka 1851, Warszawa, Aw: Monogram carski, Rw: Korona i napis, Plage 513, patyna |
I- UNC- |
150 zł | |
547 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 dienieżka 1857, Warszawa, Aw: Monogram carski, Rw: Korona i napis, Plage 523, patyna |
I- UNC- |
100 zł 140 zł
548 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 dienieżka 1859, Warszawa, j.w., Plage 525 |
II+ EF+ |
60 zł 75 zł
549 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 połuszka 1853, Warszawa, Aw: Monogram carski, Rw: Korona i napis, Plage 534, patyna; piękny stan zachowania;bardzo rzadka |
I UNC |
200 zł 440 zł
550 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 połuszka 1855, Warszawa, Aw: Monogram carski i napis, Rw: Korona i napis, Plage 535 |
II+ EF+ |
60 zł 230 zł
551 | Okupacja ziem polskich podczas I Wojny Światowej 2 kopiejki 1916, Hamburg, J.603, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
110 zł 120 zł
552 | Okupacja ziem polskich podczas I Wojny Światowej 2 kopiejki 1916, Hamburg, J.603 |
I- UNC- |
90 zł |
553 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 20 złotych 1925, Warszawa, Chrobry, odmiana: złoto koloru żółtego |
I- UNC- |
350 zł 360 zł
554 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1925, Warszawa, Chrobry, odmiana: złoto koloru czerwonego |
I UNC |
180 zł 180 zł
555 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety |
I UNC |
60 zł 70 zł
556 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Sobieski |
I UNC |
120 zł |