Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  POLSKA
537 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
25 kopiejek=50 groszy 1846, Warszawa, j.w., Plage 385
100 zł
130 zł
538 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
25 kopiejek=50 groszy 1847, Warszawa, j.w., Plage 386
125 zł
200 zł
539 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
20 kopiejek=40 groszy 1850, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 395, wyśmienity stanzachowania
300 zł
820 zł
540 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
15 kopiejek=l złoty 1832, Petersburg, Aw: Orzeł, Rw: Napisy, Plage 398
170 zł
210 zł
541 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
15 kopiejek=l złoty 1837, Petersburg, j.w., Plage 409 R1, rzadka moneta
150 zł
300 zł
542 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
15 kopiejek=l złoty 1837, Warszawa, j.w., Plage 408
200 zł
320 zł
543 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
2 kopiejki 1863, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 494, piękna stara patyna; stangabinetowy
300 zł
800 zł
544 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 kopiejka 1851, Warszawa, Aw: Monogram carski, Rw: Korona i napis, Plage 496, patyna, wyśmienity stanzachowania
150 zł
380 zł
545 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
kopiejka 1860, Warszawa, Aw: Monogram carski, Rw: Korona i napis, Plage 505, patyna, wyśmienity stan zachowania
150 zł
330 zł
546 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
dienieżka 1851, Warszawa, Aw: Monogram carski, Rw: Korona i napis, Plage 513, patyna
150 zł
547 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
dienieżka 1857, Warszawa, Aw: Monogram carski, Rw: Korona i napis, Plage 523, patyna
100 zł
140 zł
548 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
dienieżka 1859, Warszawa, j.w., Plage 525
60 zł
75 zł
549 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
połuszka 1853, Warszawa, Aw: Monogram carski, Rw: Korona i napis, Plage 534, patyna; piękny stan zachowania;bardzo rzadka
200 zł
440 zł
550 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
połuszka 1855, Warszawa, Aw: Monogram carski i napis, Rw: Korona i napis, Plage 535
60 zł
230 zł
551 Okupacja ziem polskich podczas I Wojny Światowej
2 kopiejki 1916, Hamburg, J.603, wyśmienity stan zachowania
110 zł
120 zł
552 Okupacja ziem polskich podczas I Wojny Światowej
2 kopiejki 1916, Hamburg, J.603
90 zł
553 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
20 złotych 1925, Warszawa, Chrobry, odmiana: złoto koloru żółtego
350 zł
360 zł
554 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1925, Warszawa, Chrobry, odmiana: złoto koloru czerwonego
180 zł
180 zł
555 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety
60 zł
70 zł
556 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Sobieski
120 zł