Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  POLSKA
297 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1617, Wilno, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum.1295, Kurp.1987 R1
35 zł
298 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1617, Ryga, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum.1438, Kurp.2451
25 zł
299 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1619, Ryga, j.w., Gum. 1439, Kurp.2457 R
25 zł
300 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1621, Ryga, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum.1441, Kurp.2471 R1, po bokachtarczy herbowej maleńkie trójlistki
30 zł
30 zł
301 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1622, Kraków, Aw: Korona i litery SR, Rw: Napis, Gum.898, Kurp.215
35 zł
302 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1623, Bydgoszcz, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum.901, Kurp.223
35 zł
303 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1623, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum.1304, Kurp.2010 R
30 zł
304 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1624, Wilno, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum.902, Kurp.2015 R
30 zł
35 zł
305 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1626, Poznań, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum.1483, Kop.VIII.l -R-
III-
VF-
50 zł
306 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1627, Łobżenica, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum. 1509, Kop.VII.2a
75 zł
150 zł
307 Zygmunt III Waza 1587-1632
dwudenar 1609, Wilno, Aw: Monogram królewski, Rw: Pogoń, Gum. 1275, Kurp. 1937 R3, ostatnia cyfra daty jak 0,jednak musi być to inna data gdyż podskarbi Hieronim Wołł..
250 zł
308 Zygmunt III Waza 1587-1632
dwudenar 1620, Wilno, j.w., Gum.1281, Kurp.1947 R1
80 zł
309 Zygmunt III Waza 1587-1632
dwudenar 1621, Wilno, j.w., Gum.1282, Kurp.1951 R
I/II
UNC/EF
60 zł
50 zł
310 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1633, Toruń, Aw: Półpostać króla i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Dav.4374, H-Cz.1746 R3, T.10
1 500 zł
1 650 zł
311 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1634, Bydgoszcz, Aw: Półpostać króla i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav.4326, H-Cz.5191,stara patyna
1 400 zł
312 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1635, Toruń, Aw: Półpostać króla i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Dav.4374, H-Cz. 10302 R, patyna
II/III
EF/VF
1 200 zł
1 150 zł
313 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1636, Toruń, j.w., Dav.4374, H-Cz.1773 R4, T.18, rzadki rocznik
1 600 zł
1 600 zł
314 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1642, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav.4330,H-Cz. 1833 R2, stara patyna
1 600 zł
1 800 zł
315 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1647, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav.4329, H-Cz.1868R5, T.50, stara patyna, rzadki
3 500 zł
2 800 zł
316 Władysław IV Waza 1632-1648
półtalar 1647, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, H-Cz.5848 R7,T.250, jeden z najrzadszych półtalarów koronnych Władysła..
6 000 zł
6 300 zł