Aukcja nr 15
USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
414 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 1 1/2 dukata 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Plage 458, Fr. 99. |
II+ EF+ |
3 000 zł 5 300 zł
415 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dukat 1773, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Napis w ozdobnym kwadracie, Plage 431, Fr. 102. |
III VF |
1 700 zł 2 100 zł
416 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dukat 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Napis w wieńcu, Plage 448, Fr. 104. |
III VF |
1 600 zł 1 850 zł
417 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1766, Warszawa, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 379, Dav. 1618, po dacie kropka. |
II+ EF+ |
1 400 zł 1 120 zł
418 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1770, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 381, Dav. 1619. |
II- EF- |
800 zł 1 100 zł
419 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1777, Warszawa, j.w., Plage 396, Dav. 1619. |
II- EF- |
1 000 zł 800 zł
420 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1778, Warszawa, j.w., Plage 397, Dav. 1619. |
II- EF- |
1 000 zł 1 650 zł
421 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1785, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 406, Dav. 1620. |
II- EF- |
1 000 zł 800 zł
422 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 408, Dav. 1621. |
II+ EF+ |
1 000 zł 850 zł
423 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1788, Warszawa, j.w., Plage 407, Dav. 1621. |
II- EF- |
500 zł 500 zł
424 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 373, Dav. 1623. |
II- EF- |
500 zł 460 zł
425 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1795, Warszawa, j.w., Plage 374, Dav. 1623. |
II- EF- |
600 zł | |
426 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1772, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 356. |
III VF |
450 zł 600 zł
427 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1774, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 359, T. 18, rzadki. |
III VF |
650 zł | |
428 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1776, Warszawa, j.w., Plage 361. |
650 zł | |
429 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1768, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 315. |
150 zł 160 zł
430 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1774, Warszawa, j.w., Plage 324, T. 2, odmiana z literami AP, patyna, rzadki. |
III VF |
120 zł 130 zł
431 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1776, Warszawa, j.w., Plage 328. |
150 zł 220 zł
432 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1788, Warszawa, Głowa i napis, Aw: Tarcza herbowa i napis, Plage 340. |
I/II UNC/EF |
300 zł 280 zł
433 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1793, Warszawa, j.w., Plage 346. |
150 zł 160 zł