Aukcja nr 15
USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
533 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Wieniec i napisy, Plage 272, bardzo rzadkie w tym stanie zachowania. |
I UNC |
800 zł 1 150 zł
534 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, j.w., Plage 272, minimalnie justowane, bardzo rzadkie w tym stania zachowania. |
I UNC |
700 zł 720 zł
535 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, odmiana \bez pochwy, Rw: Wieniec i napisy |
I UNC |
500 zł 750 zł
536 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, j.w., odmiana z pochwą, Plage 273, wyśmienity stan zachowania, |
I UNC |
400 zł 650 zł
537 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 trojak 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 282, stara ładna patyna, duża rzadkość w tym stanie zachowania. |
I UNC |
500 zł 780 zł
538 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 trojak 1831, Warszawa, j.w., Plage 282, patyna. |
I- UNC- |
200 zł 480 zł
539 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 277, wyśmienity stan zachowania. |
I UNC |
200 zł 460 zł
540 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, j.w., Plage 277. |
I/II UNC/EF |
120 zł 250 zł