Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  ORDERY I ODZNACZENIA
896 POLSKA
odznaka na nakrętkę Sztabu Generalnego, srebro, złocone litery SG i korona orła, na odwrocie grawerowany napis, na nakrętce napis W. GONTARCZYK WARSZAWA UL. MIODOWA N..
1 100 zł
897 POLSKA
odznaka honorowa Gwiazda Górnośląska, tzw. odmiana mała, gwiazda-mosiądz, krzyż-miedź emaliowana, orzeł-mosiądz srebrzony, emalia biała i niebieska, 56x56 mm, nadawan..
500 zł
898 POLSKA
odznaka pamiątkowa Krzyż Ochotniczy dla artylerzystów, mosiądz, 42x42 mm, odznaczenie nieoficjalne, nadawane uczestnikom walk o Lwów w końcu 1918 roku i o Śląsk Ciesz..
200 zł
899 POLSKA
odznaka sołtysa, okrągła, dwuczęściowa, mosiężny srebrzony orzeł w koronie nałożony na okrągłą tarczę mosiężną z napisem SOŁTYS, na odwrocie sygnatura BR ŁOPIEŃSCY WA..
150 zł
900 NIEMCY - Hesja Kassel
Order Wilhelma - krzyż rycerski, brak wstążki, złoto, emalia czerwona, niebieska i biała, 45x40 mm.
1 800 zł
1 440 zł
901 ROSJA
Order Św. Anny - krzyż z mieczami, III klasa, złoto, stare rosyjskie punce, na uchu 56 i na ramieniu , emalia, czerwona, biała i niebieska, brak wstążki, na odwrocie ..
1 300 zł
1 500 zł
902 ROSJA
Order Św. Stanisława - krzyż z mieczami, II klasa, brąz złocony, punca wytwórcy emalia czerwona, biała i zielona, brak wstążki, I wojna światowa, 52x47 mm.
800 zł
820 zł
903 ROSJA
Order Św. Stanisława - krzyż z mieczami, III klasa, brąz złocony, punca wytwórcy emalia czerwona, biała i zielona, wstążka, I wojna światowa, 41x38 mm.
600 zł
620 zł
904 ROSJA
medal za wojnę z Turcją, 1853-1854-1855-1856, brąz, Ø 28 mm, wstążka, stara patyna.
75 zł
80 zł
905 ROSJA
medal za męstwo, III stopień, numerowany, 1895-1917, srebro, Ø 28 mm, brak wstążki.
I/II
UNC/EF
75 zł
100 zł
906 ROSJA
medal za męstwo, IV stopień, numerowany, 1895-1917, srebro, Ø 28 mm, brak wstążki.
50 zł
907 ROSJA
medal za wysiłki podczas I Ogólnego Spisu Ludności, ustanowiony w 1896 roku, brąz, Ø 29 mm, stara patyna, brak wstążki.
75 zł
90 zł
908 ROSJA
medal Czerwonego Krzyża z wojny rosyjsko-japońskiej 1904-1905, srebro, Ø 24 mm, ślad puncy na uchu, emalia czerwona.
150 zł
180 zł
909 ROSJA
odznaka za szczególne zasługi dla Towarzystwa Czerwonego Krzyża, srebro, stara punca 84 i punca wytwórcy, złocenia, emalia biała i czerwona, na zapince punca potwierd..
400 zł
410 zł
910 ROSJA
odznaka pamiątkowa Wspólnoty Czerwonego Krzyża pod wezwaniem Wielkiej Księżnej Elżbiety, srebro, 46x26 mm, stara punca 84, monogram złocony, emalia czerwona, na odwro..
300 zł
300 zł
911 ROSJA
odznaka pamiątkowa Czerwonego Krzyża, mosiądz złocony i srebrzony, 40x25 mm, orzeł na tarczy srebrny, emalia niebieska, biała i czerwona, zapięcie na agrafkę.
200 zł
210 zł
912 ROSJA
odznaka pamiątkowa nadana I W Żarnowskiemu przez Zarząd Kolei Południowo-Wschodnich za zasługi, złoto, punce wytwórcy, emalia niebieska, czerwona i biała, uszkodzona ..
1 500 zł
1 800 zł
913 ROSJA SOWIECKA
medal pamiątkowy z uszkiem, 1920, wybity dla uczczenia 3 rocznicy Rewolucji Październikowej, mosiądz, Ø 36 mm.
50 zł
200 zł