Aukcja 15 / 910

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  ORDERY I ODZNACZENIA  ROSJA

odznaka pamiątkowa Wspólnoty Czerwonego Krzyża pod wezwaniem Wielkiej Księżnej Elżbiety, srebro, 46x26 mm, stara punca 84, monogram złocony, emalia czerwona, na odwrocie napis Andolenko 856.

Numer: 910
Opis: ROSJA. odznaka pamiątkowa Wspólnoty Czerwonego Krzyża pod wezwaniem Wielkiej Księżnej Elżbiety, srebro, 46x26 mm, stara punca 84, monogram złocony, emalia czerwona, na odwrocie napis Andolenko 856.
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-05-1998
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 300 zł
Ilość odsłon: 1255