Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  ORDERY I ODZNACZENIA  POLSKA
odznaka na nakrętkę Sztabu Generalnego, srebro, złocone litery SG i korona orła, na odwrocie grawe..
896 POLSKA
odznaka na nakrętkę Sztabu Generalnego, srebro, złocone litery SG i korona orła, na odwrocie grawerowany napis, na nakrętce napis W. GONTARCZYK WARSZAWA UL. MIODOWA N..
1 100 zł
odznaka honorowa Gwiazda Górnośląska, tzw. odmiana mała, gwiazda-mosiądz, krzyż-miedź emaliowana, ..
897 POLSKA
odznaka honorowa Gwiazda Górnośląska, tzw. odmiana mała, gwiazda-mosiądz, krzyż-miedź emaliowana, orzeł-mosiądz srebrzony, emalia biała i niebieska, 56x56 mm, nadawan..
500 zł
odznaka pamiątkowa Krzyż Ochotniczy dla artylerzystów, mosiądz, 42x42 mm, odznaczenie nieoficjalne..
898 POLSKA
odznaka pamiątkowa Krzyż Ochotniczy dla artylerzystów, mosiądz, 42x42 mm, odznaczenie nieoficjalne, nadawane uczestnikom walk o Lwów w końcu 1918 roku i o Śląsk Ciesz..
200 zł
899 POLSKA
odznaka sołtysa, okrągła, dwuczęściowa, mosiężny srebrzony orzeł w koronie nałożony na okrągłą tarczę mosiężną z napisem SOŁTYS, na odwrocie sygnatura BR ŁOPIEŃSCY WA..
150 zł