Aukcja nr 15
USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
896 | POLSKA odznaka na nakrętkę Sztabu Generalnego, srebro, złocone litery SG i korona orła, na odwrocie grawerowany napis, na nakrętce napis W. GONTARCZYK WARSZAWA UL. MIODOWA N.. |
I UNC |
1 100 zł | |
897 | POLSKA odznaka honorowa Gwiazda Górnośląska, tzw. odmiana mała, gwiazda-mosiądz, krzyż-miedź emaliowana, orzeł-mosiądz srebrzony, emalia biała i niebieska, 56x56 mm, nadawan.. |
II- EF- |
500 zł | |
898 | POLSKA odznaka pamiątkowa Krzyż Ochotniczy dla artylerzystów, mosiądz, 42x42 mm, odznaczenie nieoficjalne, nadawane uczestnikom walk o Lwów w końcu 1918 roku i o Śląsk Ciesz.. |
II- EF- |
200 zł | |
899 | POLSKA odznaka sołtysa, okrągła, dwuczęściowa, mosiężny srebrzony orzeł w koronie nałożony na okrągłą tarczę mosiężną z napisem SOŁTYS, na odwrocie sygnatura BR ŁOPIEŃSCY WA.. |
III VF |
150 zł |