Aukcja 15 / 896
USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
odznaka na nakrętkę Sztabu Generalnego, srebro, złocone litery SG i korona orła, na odwrocie grawerowany napis, na nakrętce napis W. GONTARCZYK WARSZAWA UL. MIODOWA No 19, 45x39 mm, rzadka,
Numer: | 896 |
Opis: | POLSKA. odznaka na nakrętkę Sztabu Generalnego, srebro, złocone litery SG i korona orła, na odwrocie grawerowany napis, na nakrętce napis W. GONTARCZYK WARSZAWA UL. MIODOWA No 19, 45x39 mm, rzadka, |
Stan: | I, Uncirculated |
Cena szacunkowa: | 1 100 zł |
Cena wywoławcza: | 880 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1474