Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  ORDERY I ODZNACZENIA  ROSJA
Order Św. Anny - krzyż z mieczami, III klasa, złoto, stare rosyjskie punce, na uchu 56 i na ramien.. Order Św. Anny - krzyż z mieczami, III klasa, złoto, stare rosyjskie punce, na uchu 56 i na ramien..
901 ROSJA
Order Św. Anny - krzyż z mieczami, III klasa, złoto, stare rosyjskie punce, na uchu 56 i na ramieniu , emalia, czerwona, biała i niebieska, brak wstążki, na odwrocie ..
1 300 zł
1 500 zł
Order Św. Stanisława - krzyż z mieczami, II klasa, brąz złocony, punca wytwórcy emalia czerwona, b.. Order Św. Stanisława - krzyż z mieczami, II klasa, brąz złocony, punca wytwórcy emalia czerwona, b..
902 ROSJA
Order Św. Stanisława - krzyż z mieczami, II klasa, brąz złocony, punca wytwórcy emalia czerwona, biała i zielona, brak wstążki, I wojna światowa, 52x47 mm.
800 zł
820 zł
Order Św. Stanisława - krzyż z mieczami, III klasa, brąz złocony, punca wytwórcy emalia czerwona, .. Order Św. Stanisława - krzyż z mieczami, III klasa, brąz złocony, punca wytwórcy emalia czerwona, ..
903 ROSJA
Order Św. Stanisława - krzyż z mieczami, III klasa, brąz złocony, punca wytwórcy emalia czerwona, biała i zielona, wstążka, I wojna światowa, 41x38 mm.
600 zł
620 zł
medal za wojnę z Turcją, 1853-1854-1855-1856, brąz, Ø 28 mm, wstążka, stara patyna. medal za wojnę z Turcją, 1853-1854-1855-1856, brąz, Ø 28 mm, wstążka, stara patyna.
904 ROSJA
medal za wojnę z Turcją, 1853-1854-1855-1856, brąz, Ø 28 mm, wstążka, stara patyna.
75 zł
80 zł
medal za męstwo, III stopień, numerowany, 1895-1917, srebro, Ø 28 mm, brak wstążki. medal za męstwo, III stopień, numerowany, 1895-1917, srebro, Ø 28 mm, brak wstążki.
905 ROSJA
medal za męstwo, III stopień, numerowany, 1895-1917, srebro, Ø 28 mm, brak wstążki.
I/II
UNC/EF
75 zł
100 zł
906 ROSJA
medal za męstwo, IV stopień, numerowany, 1895-1917, srebro, Ø 28 mm, brak wstążki.
50 zł
medal za wysiłki podczas I Ogólnego Spisu Ludności, ustanowiony w 1896 roku, brąz, Ø 29 mm, stara .. medal za wysiłki podczas I Ogólnego Spisu Ludności, ustanowiony w 1896 roku, brąz, Ø 29 mm, stara ..
907 ROSJA
medal za wysiłki podczas I Ogólnego Spisu Ludności, ustanowiony w 1896 roku, brąz, Ø 29 mm, stara patyna, brak wstążki.
75 zł
90 zł
medal Czerwonego Krzyża z wojny rosyjsko-japońskiej 1904-1905, srebro, Ø 24 mm, ślad puncy na uchu.. medal Czerwonego Krzyża z wojny rosyjsko-japońskiej 1904-1905, srebro, Ø 24 mm, ślad puncy na uchu..
908 ROSJA
medal Czerwonego Krzyża z wojny rosyjsko-japońskiej 1904-1905, srebro, Ø 24 mm, ślad puncy na uchu, emalia czerwona.
150 zł
180 zł
odznaka za szczególne zasługi dla Towarzystwa Czerwonego Krzyża, srebro, stara punca 84 i punca wy..
909 ROSJA
odznaka za szczególne zasługi dla Towarzystwa Czerwonego Krzyża, srebro, stara punca 84 i punca wytwórcy, złocenia, emalia biała i czerwona, na zapince punca potwierd..
400 zł
410 zł
odznaka pamiątkowa Wspólnoty Czerwonego Krzyża pod wezwaniem Wielkiej Księżnej Elżbiety, srebro, 4..
910 ROSJA
odznaka pamiątkowa Wspólnoty Czerwonego Krzyża pod wezwaniem Wielkiej Księżnej Elżbiety, srebro, 46x26 mm, stara punca 84, monogram złocony, emalia czerwona, na odwro..
300 zł
300 zł
odznaka pamiątkowa Czerwonego Krzyża, mosiądz złocony i srebrzony, 40x25 mm, orzeł na tarczy srebr..
911 ROSJA
odznaka pamiątkowa Czerwonego Krzyża, mosiądz złocony i srebrzony, 40x25 mm, orzeł na tarczy srebrny, emalia niebieska, biała i czerwona, zapięcie na agrafkę.
200 zł
210 zł
odznaka pamiątkowa nadana I W Żarnowskiemu przez Zarząd Kolei Południowo-Wschodnich za zasługi, zł.. odznaka pamiątkowa nadana I W Żarnowskiemu przez Zarząd Kolei Południowo-Wschodnich za zasługi, zł..
912 ROSJA
odznaka pamiątkowa nadana I W Żarnowskiemu przez Zarząd Kolei Południowo-Wschodnich za zasługi, złoto, punce wytwórcy, emalia niebieska, czerwona i biała, uszkodzona ..
1 500 zł
1 800 zł