Aukcja nr 15
USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
901 | ROSJA Order Św. Anny - krzyż z mieczami, III klasa, złoto, stare rosyjskie punce, na uchu 56 i na ramieniu , emalia, czerwona, biała i niebieska, brak wstążki, na odwrocie .. |
I- UNC- |
1 300 zł 1 500 zł
902 | ROSJA Order Św. Stanisława - krzyż z mieczami, II klasa, brąz złocony, punca wytwórcy emalia czerwona, biała i zielona, brak wstążki, I wojna światowa, 52x47 mm. |
II+ EF+ |
800 zł 820 zł
903 | ROSJA Order Św. Stanisława - krzyż z mieczami, III klasa, brąz złocony, punca wytwórcy emalia czerwona, biała i zielona, wstążka, I wojna światowa, 41x38 mm. |
I- UNC- |
600 zł 620 zł
904 | ROSJA medal za wojnę z Turcją, 1853-1854-1855-1856, brąz, Ø 28 mm, wstążka, stara patyna. |
I- UNC- |
75 zł 80 zł
905 | ROSJA medal za męstwo, III stopień, numerowany, 1895-1917, srebro, Ø 28 mm, brak wstążki. |
I/II UNC/EF |
75 zł 100 zł
906 | ROSJA medal za męstwo, IV stopień, numerowany, 1895-1917, srebro, Ø 28 mm, brak wstążki. |
50 zł | |
907 | ROSJA medal za wysiłki podczas I Ogólnego Spisu Ludności, ustanowiony w 1896 roku, brąz, Ø 29 mm, stara patyna, brak wstążki. |
I UNC |
75 zł 90 zł
908 | ROSJA medal Czerwonego Krzyża z wojny rosyjsko-japońskiej 1904-1905, srebro, Ø 24 mm, ślad puncy na uchu, emalia czerwona. |
150 zł 180 zł
909 | ROSJA odznaka za szczególne zasługi dla Towarzystwa Czerwonego Krzyża, srebro, stara punca 84 i punca wytwórcy, złocenia, emalia biała i czerwona, na zapince punca potwierd.. |
400 zł 410 zł
910 | ROSJA odznaka pamiątkowa Wspólnoty Czerwonego Krzyża pod wezwaniem Wielkiej Księżnej Elżbiety, srebro, 46x26 mm, stara punca 84, monogram złocony, emalia czerwona, na odwro.. |
300 zł 300 zł
911 | ROSJA odznaka pamiątkowa Czerwonego Krzyża, mosiądz złocony i srebrzony, 40x25 mm, orzeł na tarczy srebrny, emalia niebieska, biała i czerwona, zapięcie na agrafkę. |
200 zł 210 zł
912 | ROSJA odznaka pamiątkowa nadana I W Żarnowskiemu przez Zarząd Kolei Południowo-Wschodnich za zasługi, złoto, punce wytwórcy, emalia niebieska, czerwona i biała, uszkodzona .. |
II- EF- |
1 500 zł 1 800 zł