Aukcja 15 / 903

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  ORDERY I ODZNACZENIA  ROSJA

Order Św. Stanisława - krzyż z mieczami, III klasa, brąz złocony, punca wytwórcy emalia czerwona, biała i zielona, wstążka, I wojna światowa, 41x38 mm.

Numer: 903
Opis: ROSJA. Order Św. Stanisława - krzyż z mieczami, III klasa, brąz złocony, punca wytwórcy emalia czerwona, biała i zielona, wstążka, I wojna światowa, 41x38 mm.
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 23-05-1998
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 620 zł
Ilość odsłon: 1286