Aukcja 15 / 896

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  ORDERY I ODZNACZENIA  POLSKA

odznaka na nakrętkę Sztabu Generalnego, srebro, złocone litery SG i korona orła, na odwrocie grawerowany napis, na nakrętce napis W. GONTARCZYK WARSZAWA UL. MIODOWA No 19, 45x39 mm, rzadka,

Numer: 896
Opis: POLSKA. odznaka na nakrętkę Sztabu Generalnego, srebro, złocone litery SG i korona orła, na odwrocie grawerowany napis, na nakrętce napis W. GONTARCZYK WARSZAWA UL. MIODOWA No 19, 45x39 mm, rzadka,
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 880 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1330