Aukcja nr 15
USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
495 | Księstwo Warszawskie dukat 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 117, Fr. 68. |
I- UNC- |
3 500 zł 3 450 zł
496 | Księstwo Warszawskie talar 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 115, Dav. 247. |
III VF |
300 zł 380 zł
497 | Księstwo Warszawskie talar 1814, Warszawa, j.w., Plage 116, Dav. 247. |
600 zł 620 zł
498 | Księstwo Warszawskie 1/3 talara 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 111. |
150 zł 160 zł
499 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Nominał, Plage 96, literki IB, wybite na 1/24 talara pruskiego. |
II- EF- |
50 zł 70 zł
500 | Księstwo Warszawskie trojak 1810, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Nominał, Plage 79, patyna, rzadki. |
80 zł 170 zł
501 | Księstwo Warszawskie trojak 1811, Warszawa, j.w., literki IS, Plage 81. |
III VF |
40 zł 40 zł
502 | Księstwo Warszawskie trojak 1811, Warszawa, j.w., literki IB, Plage 85. |
III- VF- |
30 zł 24 zł
503 | Księstwo Warszawskie trojak 1812, Warszawa, j.w., Plage 89. |
III VF |
40 zł 32 zł
504 | Księstwo Warszawskie trojak 1813, Warszawa, j.w., Plage 90. |
50 zł 120 zł
505 | Księstwo Warszawskie trojak 1814, Warszawa, j.w., Plage 93. |
50 zł 90 zł
506 | Księstwo Warszawskie grosz 1810, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Nominał, Plage 65, patyna, rzadki. |
II- EF- |
60 zł 160 zł