Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
trojak 1793, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 205, rzadki w tym stan.. trojak 1793, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 205, rzadki w tym stan..
474 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1793, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 205, rzadki w tym stanie zachowania, patyna.
120 zł
300 zł
475 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1794, Warszawa, j.w., Plage 206, patyna.
50 zł
120 zł
grosz 1768, Kraków, Aw: Monogram królewski, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 100, patyna, rzadki .. grosz 1768, Kraków, Aw: Monogram królewski, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 100, patyna, rzadki ..
476 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1768, Kraków, Aw: Monogram królewski, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 100, patyna, rzadki w tym stanie zachowania.
70 zł
75 zł
477 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1783, Warszawa, Aw: Monogram królewski, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 121.
50 zł
65 zł
grosz z miedzi krajowej 1787, Warszawa, Aw: Monogram królewski, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage .. grosz z miedzi krajowej 1787, Warszawa, Aw: Monogram królewski, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage ..
478 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz z miedzi krajowej 1787, Warszawa, Aw: Monogram królewski, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 128, duża rzadkość.
100 zł
460 zł
grosz z miedzi krajowej 1788, Warszawa, j.w., Plage 130, rzadki. grosz z miedzi krajowej 1788, Warszawa, j.w., Plage 130, rzadki.
479 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz z miedzi krajowej 1788, Warszawa, j.w., Plage 130, rzadki.
80 zł
210 zł
grosz 1792, Warszawa, Aw: Monogram królewski, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 135, patyna, rzadk.. grosz 1792, Warszawa, Aw: Monogram królewski, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 135, patyna, rzadk..
480 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1792, Warszawa, Aw: Monogram królewski, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 135, patyna, rzadki w tym stanie zachowania.
80 zł
130 zł
481 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
zestaw groszy 1765, Kraków i 1768, Kraków, Plage 39 i Plage 99.
60 zł
482 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półgrosz 1766, Kraków, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Nominał, Plage 11.
60 zł
130 zł
półgrosz 1767, Kraków, j.w., Plage 12, rzadki w tym stanie zachowania. półgrosz 1767, Kraków, j.w., Plage 12, rzadki w tym stanie zachowania.
483 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półgrosz 1767, Kraków, j.w., Plage 12, rzadki w tym stanie zachowania.
I/II
UNC/EF
75 zł
150 zł
484 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półgrosz 1768, Kraków, j.w., Plage 14.
40 zł
32 zł
485 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półgrosz 1775, Warszawa, Aw: Monogram królewski, Rw: Nominał, Plage 15.
60 zł
140 zł
półgrosz 1777, Warszawa, j.w., Plage 17, rzadki. półgrosz 1777, Warszawa, j.w., Plage 17, rzadki.
486 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półgrosz 1777, Warszawa, j.w., Plage 17, rzadki.
75 zł
170 zł
487 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
75 zł
90 zł
półgrosz 1781, Warszawa, j.w., Plage 19, rzadki. półgrosz 1781, Warszawa, j.w., Plage 19, rzadki.
488 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półgrosz 1781, Warszawa, j.w., Plage 19, rzadki.
90 zł
180 zł
489 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
zestaw półgroszy 1768 Kraków i 1782, Warszawa, Plage 13, Plage 20 (rzadki), razem 2 sztuki.
100 zł
130 zł
szeląg 1768, Kraków, Aw: Monogram królewski, Rw: Nominał, Plage 7, rzadki.
490 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
80 zł
130 zł