Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
454 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1774, Warszawa, j.w., Plage 174.
40 zł
55 zł
455 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1775, Warszawa, j.w., Plage 175.
40 zł
32 zł
456 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1777, Warszawa, j.w., Plage 177.
50 zł
160 zł
457 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1778, Warszawa, j.w., Plage 179.
40 zł
130 zł
458 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1779, Warszawa, j.w., Plage 181.
40 zł
130 zł
459 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1780, Warszawa, j.w., Plage 182.
II/III
EF/VF
80 zł
280 zł
460 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
80 zł
140 zł
461 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1781, Warszawa, j.w., Plage 183.
40 zł
65 zł
trojak 1782, Warszawa, j.w., Plage 184, rzadki. trojak 1782, Warszawa, j.w., Plage 184, rzadki.
462 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1782, Warszawa, j.w., Plage 184, rzadki.
80 zł
340 zł
463 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1784, Warszawa, j.w., Plage 186.
50 zł
220 zł
trojak z miedzi krajowej 1787, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 191. trojak z miedzi krajowej 1787, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 191.
464 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak z miedzi krajowej 1787, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 191.
80 zł
400 zł
465 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak z miedzi krajowej 1787, Warszawa, j.w., Plage 191, drobna wada blachy.
80 zł
85 zł
trojak z miedzi krajowej 1788, Warszawa, j.w., Plage 193, rzadki. trojak z miedzi krajowej 1788, Warszawa, j.w., Plage 193, rzadki.
466 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak z miedzi krajowej 1788, Warszawa, j.w., Plage 193, rzadki.
100 zł
80 zł
467 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 192, patyna.
II/III
EF/VF
50 zł
70 zł
468 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1790, Warszawa, j.w., Plage 197.
50 zł
55 zł
469 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1791, Warszawa, j.w., Plage 199, patyna.
50 zł
90 zł
trojak 1792, Warszawa, literki MV, Plage 202, rzadki w tym stanie zachowania, patyna. trojak 1792, Warszawa, literki MV, Plage 202, rzadki w tym stanie zachowania, patyna.
470 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1792, Warszawa, literki MV, Plage 202, rzadki w tym stanie zachowania, patyna.
80 zł
160 zł
trojak z miedzi krajowej 1792, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, literki WM..
471 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak z miedzi krajowej 1792, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, literki WM, Plage 204, patyna, rzadki.
100 zł
440 zł
trojak z miedzi krajowej 1792, Warszawa, j.w., literki MW, Plage 203, rzadki.
472 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
100 zł
420 zł
473 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak z miedzi krajowej 1792, Warszawa, j.w., Plage 203, rzadki.
80 zł
90 zł