Aukcja nr 10
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
467 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 1/2 grosza 1768, Kraków, j.w., Plage 13 |
III VF |
30 zł 24 zł
468 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 szeląg 1765, Gdańsk, Aw: Monogram, Rw: Napis i herb Gdańska, Plage 485, stan gabinetowy, stara patyna |
I- UNC- |
100 zł 200 zł
469 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 szeląg 1766, Gdańsk, j.w., Plage 488 |
40 zł 60 zł
470 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 szeląg 1768, Kraków, Aw: Monogram, Rw: Napis, Plage 7 |
III- VF- |
30 zł | |
471 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 szeląg 1776, Warszawa, j.w., Plage 9, rocznik rzadziej występujący w handlu |
III VF |
50 zł 60 zł