Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
467 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
1/2 grosza 1768, Kraków, j.w., Plage 13
30 zł
24 zł
468 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1765, Gdańsk, Aw: Monogram, Rw: Napis i herb Gdańska, Plage 485, stan gabinetowy, stara patyna
100 zł
200 zł
469 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1766, Gdańsk, j.w., Plage 488
40 zł
60 zł
470 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1768, Kraków, Aw: Monogram, Rw: Napis, Plage 7
III-
VF-
30 zł
471 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1776, Warszawa, j.w., Plage 9, rocznik rzadziej występujący w handlu
50 zł
60 zł