Aukcja nr 10
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
447 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1766, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 248 |
45 zł 40 zł
448 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1767, Warszawa, j.w., Plage 245, moneta rzadka w tym stanie zachowania, drobne niedobicia |
II- EF- |
55 zł 45 zł
449 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1767, Warszawa, j.w., Plage 245 |
45 zł |
450 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1769, Warszawa, j.w., Plage 250 |
III VF |
40 zł |
451 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1773, Warszawa, j.w., Plage 258 |
III VF |
40 zł 34 zł
452 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1787, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 232 |
III VF |
40 zł 30 zł
453 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1788, Warszawa, j.w., Plage 233 |
40 zł 30 zł
454 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1790, Warszawa, j.w., Plage 235 |
45 zł 40 zł
455 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1793, Warszawa, j.w., Plage 239, ładna stara patyna |
50 zł |
456 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1793, Warszawa, j.w., Plage 239, w dacie 3 przerobiona z 2; stara patyna, moneta rzadkospotykana w handlu w tym stanie zachowania |
60 zł 60 zł
457 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1793, Warszawa, j.w., Plage 239, w dacie 3 przerobiona z 2 |
III VF |
40 zł 30 zł
458 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz srebrny 1766, Warszawa, Aw: Monogram w kwadracie, Rw: Napis w kwadracie, Plage 215, moneta rzadkospotykana w handlu w tym stanie zachowania, ładna patyna |
II- EF- |
60 zł 115 zł
459 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz srebrny 1767, Warszawa, j.w., Plage 217 |
III VF |
40 zł 42 zł
460 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz srebrny 1779, Warszawa, j.w., Plage 228, rocznik rzadziej spotykany w handlu |
III VF |
40 zł 38 zł
461 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 6 groszy 1794, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 210 |
III VF |
35 zł |
462 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1766, Kraków, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 149 |
III VF |
50 zł 95 zł
463 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1766, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 117 |
50 zł 40 zł
464 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1765, Kraków, Aw: Monogram, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 38 |
III VF |
25 zł 30 zł
465 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1794, Warszawa, j.w., Plage 138 |
III VF |
15 zł 12 zł
466 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 1/2 grosza 1767, Kraków, Aw: Monogram, Rw: Napis, Plage 12 |
III VF |
30 zł 24 zł