Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
447 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1766, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 248
45 zł
40 zł
448 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1767, Warszawa, j.w., Plage 245, moneta rzadka w tym stanie zachowania, drobne niedobicia
55 zł
45 zł
449 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1767, Warszawa, j.w., Plage 245
45 zł
450 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1769, Warszawa, j.w., Plage 250
40 zł
451 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1773, Warszawa, j.w., Plage 258
40 zł
34 zł
452 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzianych 1787, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 232
40 zł
30 zł
453 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzianych 1788, Warszawa, j.w., Plage 233
40 zł
30 zł
454 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzianych 1790, Warszawa, j.w., Plage 235
45 zł
40 zł
455 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzianych 1793, Warszawa, j.w., Plage 239, ładna stara patyna
50 zł
456 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzianych 1793, Warszawa, j.w., Plage 239, w dacie 3 przerobiona z 2; stara patyna, moneta rzadkospotykana w handlu w tym stanie zachowania
60 zł
60 zł
457 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzianych 1793, Warszawa, j.w., Plage 239, w dacie 3 przerobiona z 2
40 zł
30 zł
458 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz srebrny 1766, Warszawa, Aw: Monogram w kwadracie, Rw: Napis w kwadracie, Plage 215, moneta rzadkospotykana w handlu w tym stanie zachowania, ładna patyna
60 zł
115 zł
459 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz srebrny 1767, Warszawa, j.w., Plage 217
40 zł
42 zł
460 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz srebrny 1779, Warszawa, j.w., Plage 228, rocznik rzadziej spotykany w handlu
40 zł
38 zł
461 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1794, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 210
35 zł
462 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Kraków, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 149
50 zł
95 zł
463 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 117
50 zł
40 zł
464 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1765, Kraków, Aw: Monogram, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 38
25 zł
30 zł
465 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1794, Warszawa, j.w., Plage 138
15 zł
12 zł
466 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
1/2 grosza 1767, Kraków, Aw: Monogram, Rw: Napis, Plage 12
30 zł
24 zł