Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
427 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1768, Warszawa, j.w., Plage 352, rant liściasty, ładna patyna
600 zł
1 000 zł
428 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1768, Warszawa, j.w., Plage 355, rant liściasty
550 zł
900 zł
429 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1772, Warszawa, j.w., Plage 356
400 zł
1 100 zł
430 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1778, Warszawa, j.w., Plage 364
400 zł
380 zł
431 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1783, Warszawa, j.w., Plage 369, ładna patyna
600 zł
1 250 zł
432 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1784, Warszawa, j.w., Plage 370
350 zł
360 zł
433 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1788, Warszawa, j.w., Plage 371
400 zł
550 zł
434 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
300 zł
340 zł
435 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1766, Warszawa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 308
100 zł
436 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1768, Warszawa, j.w., Plage 313, odmiana z literami FS pod tarczą herbową
100 zł
80 zł
437 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1776, Warszawa, j.w., Plage 328
100 zł
135 zł
438 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
90 zł
110 zł
439 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1778, Warszawa, j.w., Plage 330
120 zł
280 zł
440 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1783, Warszawa, j.w., Plage 335
100 zł
100 zł
441 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 340
80 zł
95 zł
442 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1794, Warszawa, j.w., Plage 347
100 zł
90 zł
443 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1780, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 288
55 zł
90 zł
444 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1782, Warszawa, j.w., Plage 290
50 zł
95 zł
445 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1787, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 295
60 zł
70 zł
446 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1793, Warszawa, j.w., Plage 301
60 zł
90 zł