Aukcja nr 10
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
427 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1768, Warszawa, j.w., Plage 352, rant liściasty, ładna patyna |
II- EF- |
600 zł 1 000 zł
428 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1768, Warszawa, j.w., Plage 355, rant liściasty |
II- EF- |
550 zł 900 zł
429 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1772, Warszawa, j.w., Plage 356 |
400 zł 1 100 zł
430 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1778, Warszawa, j.w., Plage 364 |
400 zł 380 zł
431 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1783, Warszawa, j.w., Plage 369, ładna patyna |
600 zł 1 250 zł
432 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1784, Warszawa, j.w., Plage 370 |
350 zł 360 zł
433 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, j.w., Plage 371 |
II- EF- |
400 zł 550 zł
434 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, j.w., Plage 371 |
300 zł 340 zł
435 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1766, Warszawa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 308 |
III VF |
100 zł | |
436 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1768, Warszawa, j.w., Plage 313, odmiana z literami FS pod tarczą herbową |
100 zł 80 zł
437 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1776, Warszawa, j.w., Plage 328 |
II- EF- |
100 zł 135 zł
438 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1776, Warszawa, j.w., Plage 328 |
90 zł 110 zł
439 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1778, Warszawa, j.w., Plage 330 |
120 zł 280 zł
440 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1783, Warszawa, j.w., Plage 335 |
II- EF- |
100 zł 100 zł
441 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 340 |
80 zł 95 zł
442 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1794, Warszawa, j.w., Plage 347 |
II- EF- |
100 zł 90 zł
443 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1780, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 288 |
55 zł 90 zł
444 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1782, Warszawa, j.w., Plage 290 |
III VF |
50 zł 95 zł
445 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1787, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 295 |
II- EF- |
60 zł 70 zł
446 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1793, Warszawa, j.w., Plage 301 |
60 zł 90 zł