Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  POLSKA
497 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Kraków, Iger K.02.1.b (R1), piękny, patyna
400 zł
700 zł
498 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1603/2, Kraków, Iger K.03.1. ale nienotowana odmiana z ostatnią cyfrą daty przebitą z 2, patyna
400 zł
440 zł
499 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1603, Kraków, Iger K.03.1.a (R1), patyna
350 zł
550 zł
500 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1604, Kraków, Iger K.04.1.a (R1), bardzo ładny, patyna
400 zł
700 zł
501 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1604, Kraków, Iger K.04.1.a (R1), bardzo ładny, tęczowa patyna
400 zł
650 zł
502 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1605, Kraków, Iger K.05.1.b. (R1), moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 62, bardzo ładnie zachowany
I/I-
UNC/UNC-
500 zł
900 zł
503 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1605, Kraków, Iger K.05.1.b (R1), moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna
II/II+
EF/EF+
400 zł
320 zł
504 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1606, Kraków, Iger K.06.1.b (R2), T. 4, rzadki, patyna
600 zł
600 zł
505 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1606, Kraków, Iger K.06.1.c (R2), T. 4, rzadki
600 zł
600 zł
506 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1614, Kraków, litery TKA, Aw: Popiersie króla w prawo i napis w otoku SIGIS III D G REX POL M D L, Rw: III / Orzeł Snopek Pogoń / 1 6 1 4 / GROS ARGE / TRIP RE..
70 000 zł
60 000 zł
507 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1618, Kraków, Iger K.18.1.d, bardzo ładny
150 zł
300 zł
508 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Kraków, Iger K.19.1.a, piękny, patyna
150 zł
550 zł
509 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Kraków, Iger K.19.1.a
150 zł
220 zł
510 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1620, Kraków, Iger K.20.1.a, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS64, rzadki w tak wyśmienitym stanie zachowania
200 zł
900 zł
511 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1620, Kraków, Iger K.20.1.b, piękny
150 zł
460 zł
512 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1621, Kraków, Iger K.21.1, bardzo ładny
125 zł
380 zł
513 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1622, Kraków, Iger K.22.1.a
100 zł
80 zł
514 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1623, Kraków, Iger K.23.1.a, ładny
100 zł
360 zł
515 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Wilno, odmiana z herbem Korczak podskarbiego Macieja Wojny pod popiersiem króla, Iger V.89.1.c (R5), Ivanauskas 5SV2-1, T. 25, moneta w pudełku NGC z cer..
II/II+
EF/EF+
2 500 zł
7 000 zł
516 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Wilno, odmiana z herbem Leliwa podskarbiego Teodora Tyszkiewicza pod popiersiem króla, Iger V.90.1.a (R2), Ivanauskas 5SV8-5, T. 6, rzadki
II-/III+
EF-/VF+
400 zł
900 zł