Aukcja nr 55
USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
497 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1602, Kraków, Iger K.02.1.b (R1), piękny, patyna |
I- UNC- |
400 zł 700 zł
498 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1603/2, Kraków, Iger K.03.1. ale nienotowana odmiana z ostatnią cyfrą daty przebitą z 2, patyna |
400 zł 440 zł
499 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1603, Kraków, Iger K.03.1.a (R1), patyna |
350 zł 550 zł
500 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1604, Kraków, Iger K.04.1.a (R1), bardzo ładny, patyna |
II+ EF+ |
400 zł 700 zł
501 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1604, Kraków, Iger K.04.1.a (R1), bardzo ładny, tęczowa patyna |
II+ EF+ |
400 zł 650 zł
502 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1605, Kraków, Iger K.05.1.b. (R1), moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 62, bardzo ładnie zachowany |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 900 zł
503 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1605, Kraków, Iger K.05.1.b (R1), moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
400 zł 320 zł
504 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1606, Kraków, Iger K.06.1.b (R2), T. 4, rzadki, patyna |
II- EF- |
600 zł 600 zł
505 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1606, Kraków, Iger K.06.1.c (R2), T. 4, rzadki |
600 zł 600 zł
506 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1614, Kraków, litery TKA, Aw: Popiersie króla w prawo i napis w otoku SIGIS III D G REX POL M D L, Rw: III / Orzeł Snopek Pogoń / 1 6 1 4 / GROS ARGE / TRIP RE.. |
II- EF- |
70 000 zł 60 000 zł
507 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1618, Kraków, Iger K.18.1.d, bardzo ładny |
II+ EF+ |
150 zł 300 zł
508 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1619, Kraków, Iger K.19.1.a, piękny, patyna |
I- UNC- |
150 zł 550 zł
509 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1619, Kraków, Iger K.19.1.a |
II- EF- |
150 zł 220 zł
510 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1620, Kraków, Iger K.20.1.a, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS64, rzadki w tak wyśmienitym stanie zachowania |
I UNC |
200 zł 900 zł
511 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1620, Kraków, Iger K.20.1.b, piękny |
I- UNC- |
150 zł 460 zł
512 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1621, Kraków, Iger K.21.1, bardzo ładny |
I- UNC- |
125 zł 380 zł
513 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1622, Kraków, Iger K.22.1.a |
100 zł 80 zł
514 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1623, Kraków, Iger K.23.1.a, ładny |
II+ EF+ |
100 zł 360 zł
515 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Wilno, odmiana z herbem Korczak podskarbiego Macieja Wojny pod popiersiem króla, Iger V.89.1.c (R5), Ivanauskas 5SV2-1, T. 25, moneta w pudełku NGC z cer.. |
II/II+ EF/EF+ |
2 500 zł 7 000 zł
516 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Wilno, odmiana z herbem Leliwa podskarbiego Teodora Tyszkiewicza pod popiersiem króla, Iger V.90.1.a (R2), Ivanauskas 5SV8-5, T. 6, rzadki |
II-/III+ EF-/VF+ |
400 zł 900 zł