Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
755 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, minimalne mikroryski, ale piękne
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
1 300 zł
756 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1937, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.d, piękne, patyna
300 zł
460 zł
757 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.f, wyśmienity stan zachowania
500 zł
600 zł
758 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.f, bardzo ładne
200 zł
260 zł
759 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.a, moneta z dużym blaskiem menniczym, wybita z pierwszych uderzeń stempla, wyśmienity stan zachowania
I/I-
UNC/UNC-
2 000 zł
3 600 zł
760 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.a, piękne
I/I-
UNC/UNC-
2 000 zł
2 200 zł
761 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, srebro 18.05 g, dotychczas nie notowane, Parchimowicz -, moneta wybita płytkim stemplem jak obiegowa , bardzo ładnie zachowane, patyna
2 000 zł
1 600 zł
762 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114.b, bardzo ładne
1 000 zł
1 000 zł
763 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, 100-lecie Powstania Listopadowego (sztandar”), Parchimowicz 115.a
600 zł
800 zł
764 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Filadelfia, odwrotka”, Parchimowicz 109.c, patyna, pięknie zachowane
1 000 zł
2 400 zł
765 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109.d, wyśmienity egzemplarz
1 500 zł
1 600 zł
766 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109.d, bardzo ładne, tęczowa patyna
I/I-
UNC/UNC-
750 zł
767 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111.b, rzadki rocznik
2 000 zł
2 800 zł
768 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107.a, piękne, delikatna patyna
1 250 zł
1 600 zł
769 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107.b, bardzo ładne
I/I-
UNC/UNC-
400 zł
480 zł
770 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 grosz 1933, Warszawa, Parchimowicz 101.h, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS64RB, piękny, delikatna patyna
400 zł
771 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety próbne
50 (marek) 1923, Warszawa, dziewczyna z warkoczem”, miedź 3.22 g, Parchimowicz P 117.a, nakład nieznany, pięknie zachowany egzemplarz, rzadkie, ładna patyna
17 500 zł
772 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety próbne
10 złotych 1925, Warszawa, dwie głowy”, srebro 4.16 g, Parchimowicz P 150.b, nakład 50 sztuk, bardzo rzadkie i ładne, patyna
25 000 zł
773 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety próbne
10 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 21.78 g, Parchimowicz P 152.a, wybito 100 sztuk, bardzo ładnie zachowane, delikatna ..
12 500 zł
10 000 zł
774 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety próbne
10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, na rewersie wypukły napis PRÓBA, klipa, srebro 28.77 g, Parchimowicz P 154.a, nakład 100 sztuk, bardzo rzadkie, patyna
20 000 zł
17 000 zł