Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
725 Królestwo Kongresowe Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1822, Warszawa, złoto 9.77 g, Plage 7, Bitkin 810 (R1), Fr. 107, minimalne uszkodzenie na obrzeżu, ładny egzemplarz z patyną
30 000 zł
726 Królestwo Kongresowe Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1829, Warszawa, złoto 4.88 g, Plage 20, Bitkin 980( R1), Fr. 110, rzadkie, minimalne zagięcie obrzeża, ale wyśmienicie zachowany egzemplarz, patyna
40 000 zł
33 000 zł
727 Królestwo Kongresowe Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1822, Warszawa, Plage 25 (R), Berezowski 30 złotych, Bitkin 821 (R), justowane, na obrzeżu mennicza wada (blacha źle rozwalcowana), ale bardzo ładnie zacho..
II/II+
EF/EF+
15 000 zł
728 Królestwo Kongresowe Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1830, Warszawa, Plage 39, Bitkin 987, delikatna patyna
II/II-
EF/EF-
1 000 zł
2 000 zł
729 Królestwo Kongresowe Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1840, Warszawa, odmiana bez kropek na rewersie, Plage 141, Bitkin 1193, wyśmienity stan zachowania, patyna
I/I-
UNC/UNC-
200 zł
360 zł
730 Królestwo Kongresowe Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
grosz 1839, Warszawa, Plage 254, Bitkin 1225, patyna
125 zł
950 zł