Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  POLSKA  Zygmunt II August 1545-1572
234 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1565, Wilno, odmiana z małą datą, Ivanauskas 10SA4-1
500 zł
1 600 zł
235 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1566, Wilno, mała Pogoń w herbie, Ivanauskas 10SA11-2, bardzo ładny
II/II+
EF/EF+
750 zł
2 200 zł
236 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1568, Wilno, Ivanauskas 10SA31-3, bardzo ładny
II/II+
EF/EF+
600 zł
800 zł
237 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1568, Wilno, Ivanauskas 10SA32-3, delikatna patyna
500 zł
1 300 zł
238 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1547, Wilno, Iger V.47.1.b (R5), Ivanauskas 8SA3-1, T. 15, złocony, ślad po zawieszce, bardzo rzadki
III-
VF-
3 000 zł
2 600 zł
239 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1557, Gdańsk, na awersie popiersie króla w obwódce, Iger G.57.1.a (R4), bardzo ładny i rzadki, dużo menniczego połysku
3 500 zł
7 500 zł
240 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1557, Gdańsk, na awersie popiersie króla bez obwódki, Iger G.57.2.a (R3), rzadki, patyna
2 000 zł
1 600 zł
241 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, na awersie popiersie króla i data, Iger V.62.1.d (R3), Ivanauskas 9SA4-1, T. 18, dość ładny jak na ten typ monety, ciemna patyna
3 000 zł
242 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, na awersie monogram, na rewersie Pogoń w tarczy, Iger V.62.3.a (R1), Ivanauskas 9SA22-5, bardzo ładny, ciemna patyna
II/II+
EF/EF+
500 zł
600 zł
243 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, na awersie monogram, na rewersie Pogoń w tarczy, Iger V.62.3.a (R1), Ivanauskas 9SA22-5
400 zł
550 zł
244 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1563, Wilno, Iger V.63.1.l (R), Ivanauskas 9SA36-7
400 zł
950 zł
245 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1564, Wilno, Iger V.64.1.a (R1), Ivanauskas 9SA50-8, bardzo ładny, patyna
II/II+
EF/EF+
600 zł
700 zł
246 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1565, Tykocin, Iger V.65.1.d (R5), Ivanauskas 9SA60-9, T. 15, bardzo rzadka i ładnie zachowana moneta z cytatem z psalmu zwana trojakiem szyderczym
III+/II-
VF+/EF-
3 000 zł
4 000 zł
247 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę litewską 1546, Wilno, Ivanauskas 6SA12-6, T. 3, rzadki i bardzo ładny, patyna
750 zł
950 zł
248 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę litewską 1546, Wilno, odmiana z omyłkowym napisem SIGS, Ivanauskas 6SA14-6, T. 3, rzadki, ciemna patyna
750 zł
1 300 zł
249 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1547, Wilno, Ivanauskas 5SA7-4, patyna, bardzo ładny
450 zł
550 zł
250 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1547, Wilno, Ivanauskas 5SA7-4
450 zł
440 zł
251 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1548, Wilno, Ivanauskas 5SA8-4, ładnie zachowany, patyna
500 zł
1 200 zł
252 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę litewską, 1555, Wilno, Ivanauskas 6SA22-7, T. 12, bardzo rzadki, ciemna patyna
1 000 zł
253 Zygmunt II August 1545-1572
grosz 1556, Gdańsk, odmiana z końcówką napisu PRVSSI, T. 4, rzadki
1 000 zł
800 zł