Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  ODZNAKI
1036 BOŻE ZBAW POLSKĘ, broszka patriotyczna po Powstaniu Styczniowym, srebro i mosiądz, 50 x 19 mm, emalia, zapięcie na agrafkę, na agrafce imiennik E i mocno zatarta punc.. II
1 500 zł
1037 znaczek Towarzystwa Gimnastycznego Sokół - IV”, 1906, brąz srebrzony 37 x 32 mm, emalia II+
500 zł
1038 odznaka pamiątkowa na agrafkę Towarzystwa Cyklistów w Warszawie, mosiądz 40 mm, emalia, wyjątkowe wykonanie, pięknie zachowany egzemplarz II+
500 zł
2 000 zł
1039 odznaka korporacyjna Związku Floriańskiego, brąz 46 x 47 mm, podkładka z materiału, nakrętka sygnowana K. DREWNICKI / GRAWER / WARSZAWA I-
250 zł
200 zł
1040 Związek Floriański, złota odznaka Za Gorliwość, biały metal złocony 43 x 28.5 mm, emalia I
500 zł
800 zł
1041 Związek Floriański, srebrna odznaka Za Gorliwość, biały metal srebrzony 43 x 28.5 mm I
300 zł
280 zł
1042 Związek Floriański, odznaka pamiątkowa Dzielnicowych Kursów Pożarniczych, brąz srebrzony 45 x 31 mm, nakrętka sygnowana K. DREWNICKI / GRAWER / WARSZAWA / CHMIELNA No 1 I-
250 zł
320 zł
1043 odznaka pamiątkowa Zjazdu Starszych Ogniomistrzów Królestwa Polskiego w Warszawie 1916, biały metal złocony i srebrzony 29 x 25 mm, emalia, wstążka z agrafką i sygnat.. II+
300 zł
460 zł
1044 odznaka pamiątkowa Wilno 1919 WIELKANOC, wariant o mniejszych wymiarach, Stela 14.1.11, blacha srebrzona 30 x 30 mm, na stronie odwrotnej punca R i numer 470, bardzo .. I-
400 zł
320 zł
1045 Lwów, Odznaka Miejskiej Straży Obywatelskiej, 1919, Zasłużonemu”, na stronie odwrotnej numer 2527, ślady srebrzenia, brąz 45 mm, Stela 13.38 III
300 zł
320 zł
1046 żołnierska odznaka pamiątkowa 4 Pułku Piechoty - Kielce, mosiądz srebrzony 41 mm, na stronie odwrotnej numer 64, nakrętka W. GONTARCZYK / WARSZAWA / MIODOWA 19, Sawic.. II-
1 500 zł
1 200 zł
1047 żołnierska odznaka pamiątkowa 1 Pułku Ułanów Krechowieckich, mosiądz 47 x 46 mm, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA / MIODOWA 19, Sawicki/Wielechowski ss 161.. II-
1 000 zł
3 000 zł
1048 odznaka pamiątkowa I Oficerskiej Szkoły Jazdy, tombak srebrzony częściowo złocony 48 x 48 mm, emalia, Sawicki/Wielechowski s 411, ślady naprawiania, nakładki mocowane.. III
1 000 zł
2 600 zł
1049 odznaka na uprzęż końską 1 Pułku Szwoleżerów Józefa Piłsudskiego - Warszawa, brąz srebrzony 41 mm, zapięcie na agrafkę III
200 zł
650 zł
1050 WYCOFANE / WITHDRAWN - dyplom nadania odznaki 20 Pułku Ułanów im. Jana 3 Sobieskiego, Rzeszów, w formie srebrnej plakiety na nóżce, dla pułkownika Andrzeja Kunachowic..
0 zł
wycofane
1051 odznaka pamiątkowa Dywizjonów Artylerii Konnej, tombak 43 x 43 mm, Sawicki/Wielechowski ss 291-294 II
400 zł
1052 odznaka pamiątkowa Szkoły Podchorążych Lotnictwa Dęblin, srebro 45 x 17 mm, emalia, na stronie odwrotnej państwowa próba srebra 2” i inicjały IK (Jan Knedler) oraz nu.. I
4 000 zł
1053 żołnierska odznaka pamiątkowa 5 Batalionu Pancernego w Krakowie, tombak srebrzony 39 mm, nakrętka sygnowana Fr. MALINA / KRAKÓW / SUKIENNICE 28, Sawicki/Wielechowski .. I-
1 500 zł
1 600 zł
1054 odznaka pamiątkowa Korpusu Ochrony Pogranicza, wariant z 19 promieniami i odlewanym Orłem, tombak srebrzony 48 x 33 mm, emalia, nakrętka STANISŁAW REISING / GRAWER / .. III
600 zł
1055 komendancka odznaka Przysposobienia Obronnego, tombak 35 x 35 mm, emalia, na stronie odwrotnej napis P.U.W.F i P.W./ 2 N” / WARSZAWA / A.NAGALSKI / 301/0g, oryginalne.. I
1 500 zł