Aukcja 55 / 1047

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  ODZNAKI

żołnierska odznaka pamiątkowa 1 Pułku Ułanów Krechowieckich, mosiądz 47 x 46 mm, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA / MIODOWA 19, Sawicki/Wielechowski ss 161-163

Numer: 1047
Opis: żołnierska odznaka pamiątkowa 1 Pułku Ułanów Krechowieckich, mosiądz 47 x 46 mm, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA / MIODOWA 19, Sawicki/Wielechowski ss 161-163
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-11-2013
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Ilość odsłon: 1742