Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
1064 odznaki Polskiego Rządu na Emigracji
odznaka pamiątkowa 3 Dywizji Strzelców Karpackich, alpaka 43 x 39 mm, na stronie odwrotnej punca ALP, nakrętka sygnowana E.L.LORIOLI / MILANO ROMA, Sawicki/Wielechows..
250 zł
200 zł
1065 odznaki Polskiego Rządu na Emigracji
srebrna odznaka szturmowa 3 Dywizji Strzelców Karpackich, tombak srebrzony 49 x 20 mm, Sawicki/Wielechowski ss 517-518, rzadka
500 zł
400 zł
1066 odznaki Polskiego Rządu na Emigracji
odznaka pamiątkowa 5 Kresowej Dywizji Piechoty, srebro 40 x 40 mm, emalia, na stronie odwrotnej próba 800, nakrętka sygnowana E.L.LORIOLI / MILANO ROMA, Sawicki/Wiele..
500 zł
1067 odznaki Polskiego Rządu na Emigracji
odznaka pamiątkowa 2 Grupy Artylerii, srebro 45 x 45 mm, na stronie odwrotnej punca 800, nakrętka sygnowana E.L.LORIOLI / MILANO ROMA, Sawicki/Wielechowski s 193
500 zł
400 zł
1068 odznaki Polskiego Rządu na Emigracji
odznaka pamiątkowa 2 Batalionu Grenadierów 1 Brygady Strzelców, biały metal oksydowany 38.5 x 25.5 mm, i odznaka pamiątkowa 2 Korpusu Polskiego, biały metal 36.5 x 20..
300 zł
260 zł