Aukcja nr 55
USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
1064 | odznaki Polskiego Rządu na Emigracji odznaka pamiątkowa 3 Dywizji Strzelców Karpackich, alpaka 43 x 39 mm, na stronie odwrotnej punca ALP, nakrętka sygnowana E.L.LORIOLI / MILANO ROMA, Sawicki/Wielechows.. |
II+ EF+ |
250 zł 200 zł
1065 | odznaki Polskiego Rządu na Emigracji srebrna odznaka szturmowa 3 Dywizji Strzelców Karpackich, tombak srebrzony 49 x 20 mm, Sawicki/Wielechowski ss 517-518, rzadka |
500 zł 400 zł
1066 | odznaki Polskiego Rządu na Emigracji odznaka pamiątkowa 5 Kresowej Dywizji Piechoty, srebro 40 x 40 mm, emalia, na stronie odwrotnej próba 800, nakrętka sygnowana E.L.LORIOLI / MILANO ROMA, Sawicki/Wiele.. |
I- UNC- |
500 zł | |
1067 | odznaki Polskiego Rządu na Emigracji odznaka pamiątkowa 2 Grupy Artylerii, srebro 45 x 45 mm, na stronie odwrotnej punca 800, nakrętka sygnowana E.L.LORIOLI / MILANO ROMA, Sawicki/Wielechowski s 193 |
I- UNC- |
500 zł 400 zł
1068 | odznaki Polskiego Rządu na Emigracji odznaka pamiątkowa 2 Batalionu Grenadierów 1 Brygady Strzelców, biały metal oksydowany 38.5 x 25.5 mm, i odznaka pamiątkowa 2 Korpusu Polskiego, biały metal 36.5 x 20.. |
II+ EF+ |
300 zł 260 zł