Aukcja nr 55
USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
457 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Wschowa, nienotowana w katalogu Igera odmiana napisowa SIG III D - G R - P M D, rewers jak Iger W.01.5.d, tęczowa patyna |
400 zł 500 zł
458 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Malbork, Iger M.92.1.a, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS64, wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
400 zł 1 500 zł
459 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Malbork, Iger M.92.1.a, piękny, patyna |
I- UNC- |
250 zł 900 zł
460 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Malbork, Iger M.92.1.a, tęczowa patyna |
II+ EF+ |
200 zł 400 zł
461 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Malbork, Iger M.93.1.b, piękny, patyna |
I UNC |
300 zł 900 zł
462 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Malbork, Iger M.93.1.b, piękny, patyna |
I- UNC- |
250 zł 650 zł
463 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS65, wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
400 zł 1 800 zł
464 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, bardzo ładny, delikatna patyna |
II+ EF+ |
200 zł 440 zł
465 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, odmiana z otwartym pierścieniem, Iger M.94.1.b, bardzo ładny, patyna |
I- UNC- |
250 zł 420 zł
466 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, zamiast liter O pierścienie, Iger M.94.2.a (R3), rzadki i bardzo ładny |
II+ EF+ |
800 zł | |
467 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, pierścień poniędzy końcówką daty, Iger M.94.3.a (R3), rzadki typ monety, patyna |
III VF |
500 zł 400 zł
468 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, odmiana ze znakiem Topór, Iger L.95.2.c (R5), T. 30, bardzo rzadki |
III VF |
2 500 zł | |
469 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.a (R), tęczowa patyna |
II- EF- |
300 zł 500 zł
470 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Lublin, Iger L.96.2.a (R), ładny, ciemna patyna |
350 zł 320 zł
471 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Lublin, Iger L.96.2.a (R), patyna |
250 zł | |
472 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Lublin, Iger L.96.7.b (R1), patyna |
300 zł 240 zł
473 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.3.b/a (R2), rzadki |
500 zł 1 100 zł
474 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.20.a (R2), na awersie brak przerywników w napisie, rzadki i bardzo ładny, patyna |
500 zł 600 zł
475 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.20.a, (R2), na awersie i rewersie jako przerywniki zdeformowane kółeczka, ładnie zachowany, rzadki, patyna |
500 zł 550 zł
476 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.20.a/c (R2), rzadki |
II- EF- |
500 zł 550 zł