Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  POLSKA
457 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wschowa, nienotowana w katalogu Igera odmiana napisowa SIG III D - G R - P M D, rewers jak Iger W.01.5.d, tęczowa patyna
400 zł
500 zł
458 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Malbork, Iger M.92.1.a, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS64, wyśmienity egzemplarz
400 zł
1 500 zł
459 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Malbork, Iger M.92.1.a, piękny, patyna
250 zł
900 zł
460 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Malbork, Iger M.92.1.a, tęczowa patyna
200 zł
400 zł
461 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Malbork, Iger M.93.1.b, piękny, patyna
300 zł
900 zł
462 Zygmunt III Waza 1587-1632
250 zł
650 zł
463 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS65, wyśmienity egzemplarz
400 zł
1 800 zł
464 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, bardzo ładny, delikatna patyna
200 zł
440 zł
465 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, odmiana z otwartym pierścieniem, Iger M.94.1.b, bardzo ładny, patyna
250 zł
420 zł
466 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, zamiast liter O pierścienie, Iger M.94.2.a (R3), rzadki i bardzo ładny
800 zł
467 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, pierścień poniędzy końcówką daty, Iger M.94.3.a (R3), rzadki typ monety, patyna
500 zł
400 zł
468 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, odmiana ze znakiem Topór, Iger L.95.2.c (R5), T. 30, bardzo rzadki
2 500 zł
469 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.a (R), tęczowa patyna
300 zł
500 zł
470 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.2.a (R), ładny, ciemna patyna
350 zł
320 zł
471 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.2.a (R), patyna
250 zł
472 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.7.b (R1), patyna
300 zł
240 zł
473 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.3.b/a (R2), rzadki
500 zł
1 100 zł
474 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.20.a (R2), na awersie brak przerywników w napisie, rzadki i bardzo ładny, patyna
500 zł
600 zł
475 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.20.a, (R2), na awersie i rewersie jako przerywniki zdeformowane kółeczka, ładnie zachowany, rzadki, patyna
500 zł
550 zł
476 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.20.a/c (R2), rzadki
500 zł
550 zł