Aukcja nr 55
USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
437 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.a/b, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem AU 58, piękny egzemplarz |
I- UNC- |
400 zł 650 zł
438 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.d, bardzo ładny, patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
300 zł 550 zł
439 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.f/d, ładnie zachowany, patyna |
250 zł 300 zł
440 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Bydgoszcz, Iger B.01.1.a (R), rzadki, patyna |
200 zł | |
441 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak bez daty, Wschowa, Iger W.bd.4.b (R5), bardzo rzadki |
II- EF- |
3 000 zł 3 600 zł
442 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.5.c (R), bardzo ładny, delikatna patyna |
II/II+ EF/EF+ |
200 zł 500 zł
443 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.5.c (R), delikatna patyna |
II- EF- |
200 zł 300 zł
444 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.6.c, patyna |
II- EF- |
200 zł 260 zł
445 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wschowa, Iger W.96.1.b, ciemna patyna |
II- EF- |
200 zł 320 zł
446 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wschowa, Iger W.96.3.a, ciemna patyna |
II- EF- |
200 zł 280 zł
447 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.1.g, ładny egzemplarz |
200 zł 180 zł
448 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.2.b/a, patyna |
III VF |
150 zł 140 zł
449 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.2.d, patyna |
200 zł 320 zł
450 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.5.b/a, ładny |
II/II+ EF/EF+ |
200 zł 300 zł
451 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.7.a (R1), rzadki i ładny |
250 zł 400 zł
452 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wschowa, Iger W.99.1.b, patyna |
II/II- EF/EF- |
200 zł 280 zł
453 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wschowa, nienotowana w katalogu Igera odmiana napisowa SIG III D - G REX PO M D L, delikatna patyna |
200 zł 220 zł
454 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Wschowa, litera F obok Orła, Iger W.00.1.c, patyna |
150 zł 120 zł
455 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Wschowa, odwrócona litera F na końcu napisu, Iger W.01.4.a (R3), rzadki |
400 zł 400 zł
456 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Wschowa, odwrócona litera F na końcu napisu, Iger W.01.4.b (R3), rzadki |
250 zł 480 zł