Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  POLSKA
437 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.a/b, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem AU 58, piękny egzemplarz
400 zł
650 zł
438 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.d, bardzo ładny, patyna
I-/II+
UNC-/EF+
300 zł
550 zł
439 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.f/d, ładnie zachowany, patyna
250 zł
300 zł
440 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Bydgoszcz, Iger B.01.1.a (R), rzadki, patyna
200 zł
441 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak bez daty, Wschowa, Iger W.bd.4.b (R5), bardzo rzadki
3 000 zł
3 600 zł
442 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.5.c (R), bardzo ładny, delikatna patyna
II/II+
EF/EF+
200 zł
500 zł
443 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.5.c (R), delikatna patyna
200 zł
300 zł
444 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.6.c, patyna
200 zł
260 zł
445 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wschowa, Iger W.96.1.b, ciemna patyna
200 zł
320 zł
446 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wschowa, Iger W.96.3.a, ciemna patyna
200 zł
280 zł
447 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.1.g, ładny egzemplarz
200 zł
180 zł
448 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.2.b/a, patyna
150 zł
140 zł
449 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.2.d, patyna
200 zł
320 zł
450 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.5.b/a, ładny
II/II+
EF/EF+
200 zł
300 zł
451 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.7.a (R1), rzadki i ładny
250 zł
400 zł
452 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wschowa, Iger W.99.1.b, patyna
II/II-
EF/EF-
200 zł
280 zł
453 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wschowa, nienotowana w katalogu Igera odmiana napisowa SIG III D - G REX PO M D L, delikatna patyna
200 zł
220 zł
454 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Wschowa, litera F obok Orła, Iger W.00.1.c, patyna
150 zł
120 zł
455 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wschowa, odwrócona litera F na końcu napisu, Iger W.01.4.a (R3), rzadki
400 zł
400 zł
456 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wschowa, odwrócona litera F na końcu napisu, Iger W.01.4.b (R3), rzadki
250 zł
480 zł