Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  POLSKA
297 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Wilno, Iger V.86.1.a (R), ale inna interpunkcja, Ivanauskas 4SB60-29, ładny
400 zł
360 zł
298 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Ryga, Iger R.81.1.b (R4), Gerbaszewski 8, T. 12, bardzo rzadki
1 500 zł
4 000 zł
299 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Ryga, Iger R.81.1.e (R4), Gerbaszewski 5, T. 12, bardzo rzadki
1 000 zł
3 600 zł
300 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Ryga, Iger R.82.1.a (R2), Gerbaszewski 8, T. 3, rzadki, patyna
600 zł
550 zł
301 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Ryga, Iger R.82.1.c (R2), Gerbaszewski 7, T. 3, nieznacznie uszkodzony krążek menniczy, rzadki
400 zł
320 zł
302 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Ryga, Iger R.82.1.d (R2), Gerbaszewski 5, T. 3, piękny i rzadki, delikatna patyna
600 zł
1 600 zł
303 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Ryga, Iger R.83.1.a (R1), Gerbaszewski 15, ładny egzemplarz z patyną
400 zł
550 zł
304 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Ryga, Iger R.83.1.d (R1), Gerbaszewski 9, bardzo ładny, patyna
II/II+
EF/EF+
400 zł
380 zł
305 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Ryga, Iger R.83.1.e (R1), Gerbaszewski 9
350 zł
306 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, odmiana z małą głową króla, Iger R.85.1.k (R), Gerbaszewski 32, ładny, patyna
400 zł
480 zł
307 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, Iger R.85.1.k (R), Gerbaszewski 43, delikatna patyna
350 zł
280 zł
308 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, odmiana z małą głową króla, Iger R.85.1.n (R3), Gerbaszewski 5, bardzo rzadki wariant z napisem CIVIT, moneta tylko raz pojawiła się na 24 aukcji W..
1 000 zł
800 zł
309 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, odmiana z dużą głową króla, Iger R.85.2.a (R), Gerbaszewski 74, patyna
350 zł
300 zł
310 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, odmiana z dużą głową króla, Iger R.86.1.a (R), Gerbaszewski 17, patyna
300 zł
311 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, odmiana z małą głową króla, Iger R.86.2.c/a (R), Gerbaszewski 9, piękny egzemplarz, patyna
500 zł
1 000 zł
312 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, odmiana z małą głową króla, Iger R.86.2.d/a (R), Gerbaszewski 4, bardzo ładny
II+/I-
EF+/UNC-
400 zł
400 zł
313 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1578, Gdańsk, na awersie kropka na końcu napisu
500 zł
400 zł
314 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, odmiana z kropką na końcu napisu, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS64, wyśmienity egzemplarz, krążek z końca blachy
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
1 800 zł
315 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, odmiana z kropką na końcu napisu, ładnie zachowany
500 zł
650 zł
316 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, odmiana z kropką na końcu napisu
II-/III+
EF-/VF+
500 zł
460 zł