Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  POLSKA
357 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1626, Kraków, awers z błędem w napisie - M D G, rzadki
150 zł
120 zł
358 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Olkusz, Iger O.88.6.c/a (R3), rzadki, ładna tęczowa patyna
1 000 zł
1 300 zł
359 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Olkusz, Iger O.89.1.c (R1), ładny
250 zł
320 zł
360 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Olkusz, Iger O.90.1.a (R1), delikatna patyna
250 zł
380 zł
361 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1591, Olkusz, Iger O.91.5.a (R1)
200 zł
360 zł
362 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Olkusz, Iger O.92.5.a (R1), patyna
III+/II-
VF+/EF-
250 zł
600 zł
363 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Olkusz, Iger O.92.6.g (R1), ciemna patyna
250 zł
600 zł
364 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Olkusz, znak Topór mincerza Kaspra Rytkiera na rewersie, Iger O.92.7.a (R5), T. 20, moneta wytworzona techniką walcową, bardzo rzadka, ładny egzemplarz
4 000 zł
5 000 zł
365 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Olkusz, Iger O.93.2.-/d, nie notowana odmiana popiersia, rzadki, ładna tęczowa patyna
750 zł
1 800 zł
366 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Olkusz, odmiana ze znakiem ruszt pod herbem Lewart, Iger O.93.9.a (R3), T. 6, na awersie punca Pilawa znak kolekcji Potockich, rzadki, ciemna patyna
250 zł
550 zł
367 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Olkusz, znak Topór na rewersie, Iger O.93.10.a (R5), T. 35, moneta wytworzona techniką walcową, mennicza wada, wielka rzadkość, delikatna patyna
2 500 zł
5 000 zł
368 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.c, delikatna patyna
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
300 zł
369 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.j/k, ładnie zachowany
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
300 zł
370 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.o/l, tęczowa patyna
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
371 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.1.a (R1), patyna
250 zł
260 zł
372 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.1.e (R1), ładny, patyna
350 zł
280 zł
373 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, odmiana ze znakiem ruszt pod popiersiem, Iger O.95.2.a (R4), T. 12, bardzo rzadki, ciemna patyna
4 000 zł
374 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.a, bardzo ładny, delikatna patyna
350 zł
440 zł
375 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger. O.96.1.b, bardzo ładny, patyna
250 zł
750 zł
376 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.e
150 zł
220 zł