Aukcja nr 55
USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
477 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.24.f (R4), rzadki, patyna |
II- EF- |
300 zł 1 100 zł
478 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.-/a (R1), ale nie notowana odmiana napisowa SIG 3 D G - REX PO M D L |
II- EF- |
400 zł 900 zł
479 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.b (R1), ładny, tęczowa patyna |
400 zł 750 zł
480 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.e (R1), ciemna patyna |
II- EF- |
400 zł 750 zł
481 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, monogram MR bez obwódki, Iger L.98.1.a (R2), rzadki |
600 zł 550 zł
482 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, pełna data na końcu napisu, Iger L.98.4.i (R), podobny, ciemna patyna |
II- EF- |
300 zł 440 zł
483 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, litera L przedziela pełną datę, Iger L.98.6.c (R), patyna |
250 zł | |
484 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, litera L przedziela pełną datę, Iger L.98.6.d (R), patyna |
III/III+ VF/VF+ |
250 zł | |
485 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Lublin, Iger L.99.1.a, tęczowa patyna |
350 zł 320 zł
486 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Lublin, Iger L.99.1.a, ciemna patyna |
II- EF- |
300 zł 360 zł
487 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Lublin, Iger L.00.1.c/d, patyna |
200 zł 160 zł
488 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Lublin, Iger L.00.2.a, piękny jak na ten typ monety, patyna |
400 zł 400 zł
489 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Lublin, Iger L.00.2.a, piękny jak na ten typ monety, patyna |
400 zł 550 zł
490 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Lublin, nienotowana w katalogu Igera odmiana napisowa SIG III - D G REX M D L, patyna |
III VF |
250 zł 300 zł
491 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.00.1.a (R1), patyna |
500 zł 650 zł
492 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.00.1.a (R1) |
II- EF- |
350 zł 750 zł
493 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 62, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 950 zł
494 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.a (R1), moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 63, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 1 000 zł
495 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.a (R1), bardzo ładny, patyna |
II+ EF+ |
300 zł 550 zł
496 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.a (R1), moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem |
300 zł 240 zł