Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  POLSKA
477 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.24.f (R4), rzadki, patyna
300 zł
1 100 zł
478 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.-/a (R1), ale nie notowana odmiana napisowa SIG 3 D G - REX PO M D L
400 zł
900 zł
479 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.b (R1), ładny, tęczowa patyna
400 zł
750 zł
480 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.e (R1), ciemna patyna
400 zł
750 zł
481 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, monogram MR bez obwódki, Iger L.98.1.a (R2), rzadki
600 zł
550 zł
482 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, pełna data na końcu napisu, Iger L.98.4.i (R), podobny, ciemna patyna
300 zł
440 zł
483 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, litera L przedziela pełną datę, Iger L.98.6.c (R), patyna
250 zł
484 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, litera L przedziela pełną datę, Iger L.98.6.d (R), patyna
III/III+
VF/VF+
250 zł
485 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Lublin, Iger L.99.1.a, tęczowa patyna
350 zł
320 zł
486 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Lublin, Iger L.99.1.a, ciemna patyna
300 zł
360 zł
487 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Lublin, Iger L.00.1.c/d, patyna
200 zł
160 zł
488 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Lublin, Iger L.00.2.a, piękny jak na ten typ monety, patyna
400 zł
400 zł
489 Zygmunt III Waza 1587-1632
400 zł
550 zł
490 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Lublin, nienotowana w katalogu Igera odmiana napisowa SIG III - D G REX M D L, patyna
250 zł
300 zł
491 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.00.1.a (R1), patyna
500 zł
650 zł
492 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.00.1.a (R1)
350 zł
750 zł
493 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 62, patyna
I/I-
UNC/UNC-
500 zł
950 zł
494 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.a (R1), moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 63, patyna
I/I-
UNC/UNC-
500 zł
1 000 zł
495 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.a (R1), bardzo ładny, patyna
300 zł
550 zł
496 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.a (R1), moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem
300 zł
240 zł