Aukcja nr 55
USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
557 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Ryga, Iger R.91.1.d, Gerbaszewski 5, moneta wybita lekko pękniętym stemplem, ale bardzo ładna |
175 zł 280 zł
558 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Ryga, Iger R.92.1.b, Gerbaszewski 8, piękny, patyna |
I- UNC- |
250 zł 380 zł
559 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Ryga, Iger R.93.1.d, Gerbaszewski 20, moneta wybita z końcówki blachy, patyna |
150 zł 160 zł
560 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, Iger R.94.1.b, Gerbaszewski 9, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS64, wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
400 zł 850 zł
561 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, Iger R.94.1.b, Gerbaszewski 9, piękny, patyna |
I UNC |
300 zł 850 zł
562 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, Iger R.94.1.e, Gerbaszewski 23, patyna |
II- EF- |
150 zł | |
563 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, Iger R.94.1.i (R1), rzadki z końcówką napisu LIV, Gerbaszewski 6, patyna |
III/III+ VF/VF+ |
300 zł | |
564 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Ryga, Iger R.95.1.b, Gerbaszewski 29, patyna |
200 zł 160 zł
565 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Ryga, Iger R.95.1.b, Gerbaszewski 22, tęczowa patyna |
150 zł 150 zł
566 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Ryga, Iger R.96.1.c, Gerbaszewski 12, patyna |
125 zł 150 zł
567 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Ryga, Iger R.97.1.a, Gerbaszewski 1, patyna |
II+/I- EF+/UNC- |
200 zł 300 zł
568 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Ryga, Iger R.97.1.a, Gerbaszewski 3, na awersie punca kolekcjonerska, patyna |
150 zł 170 zł
569 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Ryga, Iger R.98.1.b, Gerbaszewski 5b, delikatna patyna |
III+/II- VF+/EF- |
150 zł | |
570 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Ryga, Iger R.99.1.a, Gerbaszewski 5, delikatna patyna |
II- EF- |
150 zł 130 zł
571 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Ryga, Iger R.00.1.c (R1), Gerbaszewski 2, wybity lekko niecentrycznie |
250 zł 240 zł
572 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1619, Ryga, Iger R.19.3.b (R3), Gerbaszewski 2.12, T. 3, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 62, rzadki i ładny |
I- UNC- |
1 500 zł 2 200 zł
573 | Zygmunt III Waza 1587-1632 naśladownictwo trojaka ryskiego z datą 1597, podobny Iger N.97.1, srebro wysokiej próby 1.96 g, ciemna patyna |
250 zł 1 200 zł
574 | Zygmunt III Waza 1587-1632 półtorak 1614, Bydgoszcz, Orzeł na awersie, poniżej cyfra 3, T. 4, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS62, piękny egzemplarz, ale pięknięty krążek, rzadki |
I-/II+ UNC-/EF+ |
250 zł 550 zł
575 | Zygmunt III Waza 1587-1632 półtorak 1619, Wilno, odmiana z napisem SIG III D G REX M D L, Ivanauskas 4SV6-1, T. 15, rzadki i ładnie zachowany |
II- EF- |
1 000 zł 1 800 zł
576 | Zygmunt III Waza 1587-1632 półtorak 1620, Ryga, odmiana bez znaku Lis (Ottona von Meppen - zarządcy mennicy), Gerbaszewski 3.2, T. 2 |
III VF |
150 zł |