Aukcja nr 53
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
414 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1776, Warszawa, Plage 361, lekko justowany, patyna |
II- EF- |
4 000 zł 4 800 zł
415 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1776, Warszawa, Plage 361, justowany |
III VF |
1 750 zł 3 000 zł
416 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1777, Warszawa, Plage 361, minimalne justowanie i wada blachy, ale pięknie zachowany |
I-/II+ UNC-/EF+ |
8 000 zł 13 000 zł
417 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1777, Warszawa, Plage 362, delikatna patyna |
III- VF- |
2 000 zł 1 600 zł
418 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1779, Warszawa, Plage 365, minimalnie justowany, bardzo ładny, delikatna patyna |
II/II+ EF/EF+ |
5 000 zł 6 500 zł
419 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1780, Warszawa, Plage 366, bardzo rzadki, w cenniku Berezowskiego 35 złotych, delikatna patyna |
6 000 zł 11 000 zł
420 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1766, Warszawa, litery F - S bez kropek, Plage 307, wyśmienicie zachowana |
I- UNC- |
4 000 zł 6 000 zł
421 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1766, Warszawa, po literach F - S kropki, Plage 308, wyśmienicie zachowana |
I- UNC- |
4 000 zł 5 500 zł
422 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1768, Warszawa, pod tarczą herbową litery I - S, Plage 314, minimalne ryski w tle, ale wyśmienicie zachowana |
I- UNC- |
4 000 zł 4 600 zł
423 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1771, Warszawa, Plage 319, lekko justowana, bardzo ładna |
II+ EF+ |
1 500 zł 3 600 zł
424 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1772, Warszawa, pod tarczą herbową litery A - P, Plage 322, ładnie zachowana |
1 750 zł 4 200 zł
425 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1781, Warszawa, Plage 333, lekko justowana, minimalna mennicza wada blachy, ale bardzo ładna, delikatna patyna |
II+ EF+ |
2 000 zł 3 000 zł
426 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1783, Warszawa, Plage 335, rzadki rocznik, mennicza wada blachy, patyna |
1 250 zł 1 700 zł
427 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1788, Warszawa, Plage 340, minimalnie justowana, ale bardzo ładna |
II+ EF+ |
1 250 zł 1 700 zł
428 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1788, Warszawa, Plage 340 |
II- EF- |
1 000 zł 950 zł
429 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1789, Warszawa, Plage 341, moneta wybita lekko pękniętym stemplem, piękny stan zachowania, patyna |
I- UNC- |
1 000 zł 2 000 zł
430 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1791, Warszawa, Plage 343, justowana, ale ładna |
750 zł 700 zł
431 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1792, Warszawa, pod tarczą herbową litery M - V, Plage 345, minimalna mennicza wada blachy, ale wyśmienity stan zachowania |
I- UNC- |
3 000 zł 4 400 zł
432 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1794, Warszawa, rzadka odmiana z napisem 42 1/4, Plage 348, minimalna mennicza wada blachy, ale wyśmienity stan zachowania, moneta wybita świeżym stemplem.. |
I/I- UNC/UNC- |
5 000 zł 6 000 zł
433 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1794, Warszawa, rzadka odmiana z napisem 42 1/4, Plage 348, minimalne justowanie, ładnie zachowana |
II+ EF+ |
1 500 zł 2 200 zł