Aukcja nr 53

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
471 Powstanie Listopadowe 1830-1831
pamiątkowe pudełko z monetami i banknotem Powstania Listopadowego oklejone ozdobnym papierem koloru czerwonego z wytłoczonym złotym napisem PAMIATKA / 1831 i ozdobną ..
12 000 zł
17 000 zł
472 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, złoto 3.49 g, Plage 269, na rewersie niewielkie uszkodzenie w tle, pięknie zachowany z dużym blaskiem menniczym
I/I-
UNC/UNC-
5 000 zł
8 000 zł
473 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, odmiana bez pochwy na miecz, Plage 273, niewielkie uszkodzenie obrzeża, ładnie zachowana rzadka moneta
600 zł
1 200 zł
474 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, odmiana bez pochwy na miecz, Plage 273, minimalne uszkodzenie obrzeża, rzadkie, patyna
400 zł
850 zł
475 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, odmiana z prostymi łapami Orła i kropką po POLS, Iger PL.31.1.a (R), Plage 282 bardzo ładnie zachowane, patyna
500 zł
1 200 zł