Aukcja nr 53

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  POLSKA  Jan III Sobieski 1674-1696
353 Jan III Sobieski 1674-1696
dukat 1688, Gdańsk, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło IOAN III D G REX POL M D L R PR, Rw: Herb Gdańska i napis wokoło MON AUREA CIVITAT GEDAN, złoto 3.46 g,..
30 000 zł
24 000 zł
354 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1677, Bydgoszcz, cyfry 1 - 8 i litery S - B po bokach tarczy herbowej, wybity lekko uszkodzonym stemplem, bardzo ładny egzemplarz, delikatna patyna
2 500 zł
3 200 zł
355 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1677, Bydgoszcz, rzadka odmiana bez liter S B, T. 6
1 250 zł
1 600 zł
356 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1677, Bydgoszcz, bez inicjałów podskarbiego, patyna
200 zł
260 zł
357 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1678, Bydgoszcz, bez inicjałów podskarbiego, drobna mennicza wada blachy
200 zł
240 zł
358 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1680 / TLB, Bydgoszcz, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem, ale bardzo ładna
II+/I-
EF+/UNC-
300 zł
300 zł
359 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1681 / TLB, Bydgoszcz, na awersie błąd w napisie RFX, na rewersie charakterystycznie uszkodzone litery E, bardzo ładny
I-/II+
UNC-/EF+
300 zł
380 zł
360 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1681 / TLB, Bydgoszcz
150 zł
200 zł
361 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1682 / TLB, Bydgoszcz, moneta wybita z końca blachy, delikatna patyna
II/II+
EF/EF+
200 zł
362 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1685, Kraków, wada blachy - perforacja, delikatna patyna
300 zł
240 zł
363 Jan III Sobieski 1674-1696
trojak 1685, Kraków, Iger K.85.1.b (R3), mennicza wada bicia, rzadki
700 zł
560 zł