Aukcja nr 53
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
816 | POLSKA Plakieta patriotyczna niesygnowana z poł. XIX w. w/g motywu Artura Grottgera; Kolumna zwieńczona krzyżem i wieńcami z wyrytymi datami 1812-1830, po bokach sztandary i.. |
800 zł 1 300 zł
817 | POLSKA Jednostronna, niesygnowana plakieta z uszkiem na wykup gruntu pod kościół św. Agnieszki w Krakowie z rąk Izaaka Hortwitza; Na tle kościoła, nad którym unosi się obraz.. |
II- EF- |
500 zł 750 zł
818 | POLSKA Plakieta jednostronna Żydowskiego Towarzystwa Gimnastyczno Sportowego MAKABI Warszawa, I-szy 6-cio godzinny Raid Motocyklowy 30.X.1932, lany mosiądz srebrzony, emalia.. |
400 zł 320 zł