Aukcja nr 53

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  PLAKIETY  POLSKA
816 POLSKA
Plakieta patriotyczna niesygnowana z poł. XIX w. w/g motywu Artura Grottgera; Kolumna zwieńczona krzyżem i wieńcami z wyrytymi datami 1812-1830, po bokach sztandary i..
800 zł
1 300 zł
817 POLSKA
Jednostronna, niesygnowana plakieta z uszkiem na wykup gruntu pod kościół św. Agnieszki w Krakowie z rąk Izaaka Hortwitza; Na tle kościoła, nad którym unosi się obraz..
500 zł
750 zł
818 POLSKA
Plakieta jednostronna Żydowskiego Towarzystwa Gimnastyczno Sportowego MAKABI Warszawa, I-szy 6-cio godzinny Raid Motocyklowy 30.X.1932, lany mosiądz srebrzony, emalia..
400 zł
320 zł