Aukcja 53 / 816

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  PLAKIETY  POLSKA

Plakieta patriotyczna niesygnowana z poł. XIX w. w/g motywu Artura Grottgera

Numer: 816
Opis: POLSKA. Plakieta patriotyczna niesygnowana z poł. XIX w. w/g motywu Artura Grottgera; Kolumna zwieńczona krzyżem i wieńcami z wyrytymi datami 1812-1830, po bokach sztandary i kosy oraz postacie symbolizujące losy polskich żołnierzy uczestników walk o wolną od zaborców Polskę. cynk 330 mm, 1558 g, odcięte ucho do zawieszania
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Ilość odsłon: 805