Aukcja 53 / 817

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  PLAKIETY  POLSKA

Jednostronna, niesygnowana plakieta z uszkiem na wykup gruntu pod kościół św. Agnieszki w Krakowie z rąk Izaaka Hortwitza

Numer: 817
Opis: POLSKA. Jednostronna, niesygnowana plakieta z uszkiem na wykup gruntu pod kościół św. Agnieszki w Krakowie z rąk Izaaka Hortwitza; Na tle kościoła, nad którym unosi się obraz Matki Boskiej Częstochowskiej dwaj husarze, poniżej napis POD TWOJĄ OBRONĘ, na stronie odwrotnej wyryty napis NAKŁADEM KOMITETU WYKUPU KOŚCIOŁA ŚW AGNIESZKI W KRAKOWIE / 1926, mosiądz 105x64 mm, odlew, patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 750 zł
Ilość odsłon: 587