Aukcja 53 / 432

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013

dwuzłotówka 1794, Warszawa, rzadka odmiana z napisem 42 1/4, Plage 348, minimalna mennicza wada blachy, ale wyśmienity stan zachowania, moneta wybita świeżym stemplem z dużym połyskiem menniczym, patyna

Numer: 432
Opis: Stanisław August Poniatowski 1764-1795. dwuzłotówka 1794, Warszawa, rzadka odmiana z napisem 42 1/4, Plage 348, minimalna mennicza wada blachy, ale wyśmienity stan zachowania, moneta wybita świeżym stemplem z dużym połyskiem menniczym, patyna
Stan: I/I-, Choice About Uncirculated
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Cena wywoławcza: 4 000 zł
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Ilość odsłon: 951