Aukcja nr 53
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
474 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, odmiana bez pochwy na miecz, Plage 273, minimalne uszkodzenie obrzeża, rzadkie, patyna |
400 zł 850 zł
475 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, odmiana z prostymi łapami Orła i kropką po POLS, Iger PL.31.1.a (R), Plage 282 bardzo ładnie zachowane, patyna |
II+ EF+ |
500 zł 1 200 zł
476 | Wolne Miasto Kraków 1835 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, wyśmienicie zachowane, patyna |
I UNC |
1 000 zł 1 500 zł
477 | Wolne Miasto Kraków 1835 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, minimalne mikroryski w tle, ale piękny stan zachowania |
I/I- UNC/UNC- |
1 000 zł 950 zł
478 | Wolne Miasto Kraków 1835 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, bardzo ładnie zachowane |
II+ EF+ |
750 zł 700 zł
479 | Wolne Miasto Kraków 1835 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, pięknie zachowane, miejscowa patyna |
I UNC |
1 000 zł 1 600 zł
480 | Wolne Miasto Kraków 1835 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, ładne |
500 zł 650 zł
481 | Wolne Miasto Kraków 1835 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS65, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
2 000 zł 4 600 zł
482 | Wolne Miasto Kraków 1835 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, ładne, patyna |
II- EF- |
300 zł 400 zł
483 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 FAŁSZERSTWO! 3 ruble = 20 złotych 1836, Petersburg, złoto 3.91 g, Plage 303, Bitkin 1077 (R) |
I- UNC- |
10 000 zł wycofane
484 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, korona wąska, Plage 313, Bitkin 1084, ciemna patyna |
II- EF- |
1 000 zł 1 400 zł
485 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, korona szeroka, na boku monety napis 83 1/3 brak prawie całej kreski ułamkowej, na cyfrze 3 zarys litery C, Plage 313, Bitk.. |
II-/III+ EF-/VF+ |
1 000 zł 800 zł
486 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 3/4 rubla = 5 złotych 1840, Warszawa, w ogonie Orła 9 piór i duże cyfry daty, brak kreski ułamkowej w napisie 61 23/25, Plage 365, Bitkin 1146 |
500 zł 600 zł
487 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek = 50 groszy 1843, Warszawa, Plage 382, Bitkin 1249 (R), rzadkie |
II-/III+ EF-/VF+ |
1 500 zł 2 000 zł
488 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa, Plage 388, Bitkin 1255, bardzo ładnie zachowane, patyna |
II+ EF+ |
600 zł 3 300 zł
489 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 15 kopiejek = 1 złoty 1832, Petersburg, święty Jerzy bez płaszcza, Plage 398, Bitkin 1112, rzadkie, w wyśmienitym stanie zachowania, patyna |
I- UNC- |
600 zł 2 500 zł
490 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 2 kopiejki 1862, Warszawa, Plage 493, Bitkin 471 |
300 zł 1 000 zł
491 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 kopiejka 1860, Warszawa, Plage 505, Bitkin 479, ładny egzemplarz, patyna |
II- EF- |
1 500 zł | |
492 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 połuszka 1850, Warszawa, Plage 530, Bitkin 878 (R), wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
1 000 zł 2 400 zł
493 | Monety niemieckich władz okupacyjnych bite dla terenów wschodnich 3 kopiejki 1916 / A, Berlin, Parchimowicz 3.a, w moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 64, rzadkie w tak wyśmienitym stanie zachowana |
I UNC |
400 zł 400 zł