Aukcja nr 53

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  POLSKA
454 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1818, Warszawa, złoto 9.77 g, Plage 2, Bitkin 805 (R), Fr. 105, drobne ryski w tle, ale dość ładne
II-/II
EF-/EF
17 500 zł
17 000 zł
455 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1817, Warszawa, złoto 4.87 g, Plage 11, Bitkin 812 (R), dość ładne, patyna
12 500 zł
10 500 zł
456 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1818, Warszawa, złoto 4.91 g, Plage 12, Bitkin 813 (R), Fr. 106, drobne ryski na awersie, na rewersie ładny połysk menniczy
12 500 zł
13 000 zł
457 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1818, Warszawa, złoto 4.89 g, Plage 12, Bitkin 813 (R), Fr. 106, drobne rysy w tle, ale ładnie zachowane
12 500 zł
10 500 zł
458 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1823. Warszawa, Plage 26, Bitkin 822 (R), minimalne uszkodzenie na boku monety, delikatna patyna
12 500 zł
12 000 zł
459 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1817, Warszawa, odmiana z mniejszą koroną i dłuższym ogonem Orła, Plage 34, Bitkin 827, drobne mennicze wady blachy, ale bardzo ładne, delikatna patyna
2 000 zł
1 600 zł
460 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1817, Warszawa, odmiana z większą koroną i krótszym ogonem Orła, Plage 33, Bitkin 826, na boku monety minimalna mennicza wada krążka
III/III+
VF/VF+
800 zł
1 300 zł
461 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1818, Warszawa, Plage 62, Bitkin 842
400 zł
620 zł
462 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1825, Warszawa, Plage 69, Bitkin 847 (R), minimalne justowanie, ale piękna i rzadka moneta
II+/I-
EF+/UNC-
2 000 zł
6 000 zł
463 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1831, Warszawa, Plage 74, Bitkin 1.000, delikatnie justowana, ale ładnie zachowana moneta
800 zł
2 100 zł
464 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1832, Warszawa, odmiana z małą głową, Plage 77 (R), Bitkin 1003, moneta wybita na innej 1 -złotowej monecie, wyraźnie widoczne ślady głowy cara i wieńca. ciek..
800 zł
2 100 zł
465 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1820, Warszawa, Plage 82 (R1), Bitkin 849 (R1), rzadkie, patyna
200 zł
440 zł
466 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1839, Warszawa, Plage 103, Bitkin 1181 (R), mennicza wada blachy, ale ładnie zachowane
II/II+
EF/EF+
300 zł
600 zł
467 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1819, Warszawa, Plage 115, Bitkin 857, patyna
150 zł
240 zł
468 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
3 grosze 1817, Warszawa, Iger KK.17.1.a (R), Plage 150, Bitkin 868, ciemna patyna
200 zł
520 zł
469 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 grosz z miedzi krajowej 1822, Warszawa, odmiana z węższą koroną, Plage 211, Bitkin 895, wyśmienity stan zachowania z piękną patyną
5 000 zł
470 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 grosz z miedzi krajowej 1823, Warszawa, odmiana z szerszą koroną, Plage 212, Bitkin 898, niewielka mennicza wada blachy, ale pięknie zachowany w kolorze miedzi
125 zł
420 zł
471 Powstanie Listopadowe 1830-1831
pamiątkowe pudełko z monetami i banknotem Powstania Listopadowego oklejone ozdobnym papierem koloru czerwonego z wytłoczonym złotym napisem PAMIATKA / 1831 i ozdobną ..
12 000 zł
17 000 zł
472 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, złoto 3.49 g, Plage 269, na rewersie niewielkie uszkodzenie w tle, pięknie zachowany z dużym blaskiem menniczym
I/I-
UNC/UNC-
5 000 zł
8 000 zł
473 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, odmiana bez pochwy na miecz, Plage 273, niewielkie uszkodzenie obrzeża, ładnie zachowana rzadka moneta
600 zł
1 200 zł