Aukcja nr 49 (49-50)

USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
Jesteś w: A49  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
423 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1597, Lublin, Aw: Korona, poniżej napis SIGIS M 3 D / G REX P M D / L, I herb Lewart F i znak MR, Rw: Orzeł i napis w otoku GROSVS REG POLONIE 97, H-Cz. 1057 (R..
4 000 zł
7 000 zł
424 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1605, Kraków, wybity nieco uszkodzonym stemplem, ale bardzo ładny
250 zł
200 zł
425 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1606, Kraków
200 zł
426 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1607, Kraków, drobna wada bicia
150 zł
427 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1608, Kraków, na rewersie jako przerywniki rozety
125 zł
140 zł
428 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1608, Kraków, na rewersie mały Orzeł i jako przerywniki kropki
125 zł
100 zł
429 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1609, Kraków, ładnie zachowany
125 zł
120 zł
430 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1610, Wilno, Ivanauskas 3SV75-19, drobna wada blachy
300 zł
240 zł
431 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1610, Wilno, Ivanauskas 3SV69-18
250 zł
300 zł
432 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1611, Wilno, Ivanauskas 3SV94-20, lekko gięty
250 zł
320 zł
433 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1613, Kraków
150 zł
180 zł
434 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1614, Kraków, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 63, ładny
250 zł
400 zł
435 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1616, Ryga, Gerbaszewski 11, T.12, rzadki
750 zł
800 zł
436 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1623, Gdańsk, ładny
200 zł
1 000 zł
437 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg bez daty, Bydgoszcz, Aw: Monogram króla i napis wokoło, Rw: Tarcza i napis wokoło, nieopisany w literaturze, bardzo rzadki
400 zł
340 zł
438 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1609, Ryga, Gerbaszewski 1.4, wyśmienity
125 zł
320 zł
439 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1622, Kraków, odmiana z datą 16 - ZZ, bardzo ładny
150 zł
1 600 zł
440 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1622, Kraków, odmiana z datą 16 - 22, bardzo ładny
125 zł
600 zł
441 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1613, Gdańsk, odmiana z owalną tarczą herbową, rzadki, patyna
500 zł
1 000 zł
442 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1619, Kraków, patyna
250 zł
280 zł