Aukcja nr 49 (49-50)
USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
596 | Wolne Miasto Gdańsk 10 fenigów 1920, Gdańsk, odmiana z małą cyfrą 10, Parchimowicz 51, według Artura Jezioro odmiana 56.3/9, ładne, patyna |
II+ EF+ |
300 zł 440 zł
597 | Wolne Miasto Gdańsk 25 guldenów 1923, Berlin, Posąg Neptuna, złoto 7,97 g, Parchimowicz 70a, moneta wybita stemplem zwykłym, bardzo rzadka i ładnie zachowana, duże lustro mennicze |
I/I- UNC/UNC- |
20 000 zł 24 000 zł
598 | Wolne Miasto Gdańsk 25 guldenów 1930, Berlin, Posąg Neptuna, złoto 7.99 g, Parchimowicz 71, pięknie zachowane z dużym lustrem menniczym i rzadkie, patyna |
I UNC |
9 000 zł 8 500 zł
599 | Wolne Miasto Gdańsk 25 guldenów 1930, Berlin, Posąg Neptuna, Parchimowicz 71, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 65, pięknie zachowane z dużym lustrem menniczym i rzadkie, patyna |
I UNC |
9 000 zł 8 000 zł
600 | Wolne Miasto Gdańsk 25 guldenów 1930, Berlin, Posąg Neptuna, złoto 7,99 g, Parchimowicz 71, bardzo ładny stan zachowania, stara patyna, rzadkie |
I UNC |
8 000 zł 8 000 zł
601 | Wolne Miasto Gdańsk 2 guldeny 1932, Berlin, Koga, Parchimowicz 64, wielobarwna patyna |
II/II+ EF/EF+ |
2 000 zł 1 600 zł
602 | Wolne Miasto Gdańsk 1/2 guldena 1923, Koga, Utrecht, Parchimowicz 59c, moneta wybita stemplem lustrzanym w pudełku NGC z certyfikatem PF 61 |
I/I- UNC/UNC- |
1 500 zł 1 900 zł
603 | Wolne Miasto Gdańsk 1/2 guldena 1932, Berlin, Parchimowicz 60 |
I-/II+ UNC-/EF+ |
300 zł 380 zł
604 | Wolne Miasto Gdańsk 10 fenigów 1932, Berlin, Dorsz, Parchimowicz 58, moneta w pudełku PNGC z certyfikatem MS 64, piękne, patyna |
I UNC |
300 zł 240 zł
605 | Wolne Miasto Gdańsk zestaw: komplet drobnych monet gdańskich 10 fenigów 1923 i 1932, 5 fenigów 1923, 1928 i 1932, 2 fenigi 1923, 1926, 1937, 1 fenig 1923, 1926, 1929, 1930 i 1937, Parchi.. |
II/III EF/VF |
400 zł 420 zł
606 | Wolne Miasto Gdańsk 1 fenig 1923, Berlin, Parchimowicz 53a, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 63 RB, patyna |
I UNC |
200 zł 600 zł