Aukcja nr 49 (49-50)

USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
939 Belgia
Order Leopolda, Gwiazda do Krzyża Wielkiego, srebro 80 x 80 mm, emalia, na stronie odwrotnej mocowanie na agrafę i szpilki oraz tabliczka z nazwą producenta ETABLISSE..
1 000 zł
1 800 zł
940 Rosja / Aleksander I
medal z uszkiem Za Wojnę 1812, brąz 29 mm, Diakov 358.a (R1), patyna
500 zł
400 zł
941 Rosja / Aleksander II
medal z uszkiem Za Wojnę Krymską 1853-1854-1855-1856, mosiądz, 28 mm, Diakov 654.2, pięknie zachowany
300 zł
942 Rosja / Aleksander III
żeton koronacyjny 1883 r., srebro 6.21 g, 26 mm, Diakov 931.3
200 zł
300 zł
943 Rosja / Mikołaj II
medal z uszkiem Za Gorliwość, odmiana z sygnaturą na awersie medaliera BAC KIЙ (Vasyutinsky), złoto \950, 73.73 g
25 000 zł
26 000 zł
944 Rosja / Mikołaj II
medal z uszkiem Za Wojnę z Japonią 1904-1905, ciemny brąz 28 mm, Diakov 1406.1, patyna
200 zł
200 zł
945 Rosja / Mikołaj II
odznaka pamiątkowa Szkoły Chorążych, brąz srebrzony 39 x 39 mm, Seliwanow 355
2 000 zł
2 800 zł
946 Rosja / Mikołaj II
odznaka pamiątkowa Politechniki Ryskiej, srebro złocone 59 x 45 mm, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy ДO i państwowa punca srebra, Patrykijew/Wojnowicz s. 103, b..
1 000 zł
1 900 zł
947 Rumunia
Order Gwiazdy Rumunii, Krzyż Wielki z Gwiazdą, wersja dla osób cywilnych, Krzyż srebro złocone 111.7 x 76 mm, emalia, Gwiazda srebro złocone 95 x 95 mm, emalia, na st..
3 000 zł
3 200 zł