Aukcja nr 49 (49-50)

USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
911 Królestwo Polskie, odznaka sądownicza Prawo Honor Ojczyzna, odznaka czteroczęściowa, emaliowana, tombak złocony i srebrzony 54 x 49 mm, nieco uszkodzona czerwona emal.. II-
1 500 zł
1 200 zł
912 II Rzeczpospolita, Krzyż Virtuti Militari V klasa, nadaniowy nr 7740 z legitymacją dla por. Jana Poborowskiego, brąz, resztki srebrzenia 38 x 38 mm, uszkodzona emalia III
2 500 zł
3 800 zł
913 II Rzeczpospolita, Krzyż Virtuti Militari V klasa, wtórnik, srebro, uszkodzone kuleczki na ramionach krzyża, na stronie odwrotnej punca wytwórcy SO i państwowa cecha .. II
1 500 zł
914 II Rzeczpospolita, Krzyż Walecznych bez daty, numer 1286, brąz 44 x 44 mm, wstążka, okucie brązowe I-
150 zł
2 400 zł
915 II Rzeczpospolita, Krzyż Walecznych 1920, numer 427687, brąz 43 x 43 mm, wstążka I-
150 zł
3 000 zł
916 II Rzeczpospolita, medal Konstytucji 3 Maja, 1925, na stronie odwrotnej numer 2414, srebro, 30 mm, wstążka, lekko czyszczony III+
300 zł
600 zł
917 WYCOFANE! - II Rzeczpospolita, Złoty Wawrzyn Akademicki, brąz złocony, 40 mm, emalia czerwona, wstążka, na stronie odwrotnej punca 5 I-
500 zł
wycofane
918 II Rzeczpospolita, Srebrny Wawrzyn Akademicki, brąz srebrzony 39 mm, emalia żółta, wstążka II+
250 zł
wycofane
919 II Rzeczpospolita, krzyż pamiątkowy 70 lecia Powstania Styczniowego, brąz srebrzony 45 x 45 mm, emalia, wstążka,na stronie odwrotnej nr 50, nieznacznie uszkodzona ema.. II-
300 zł
wycofane
920 II Rzeczpospolita, odznaka pamiątkowa żołnierzy Polskiego Korpusu Posiłkowego internowanych na Węgrzech \Rarańcza-Huszt 1918, mosiądz 60 x 28.5 mm II-
200 zł
921 II Rzeczpospolita, odznaka pamiątkowa Swoim Żołnierzom 2 Armii-Odrodzona Polska, tombak 53 x 53 mm, wstążka, Sawicki/Wielechowski s. 650 II
250 zł
340 zł
922 II Rzeczpospolita, odznaka pamiątkowa Związku Polskich Legionistów -Krzyż Legionowy 1923, ustanowiona na I Zjeździe Legionistów w Krakowie, krzyż z blachy ciemno oksy.. II
200 zł
280 zł
923 II Rzeczpospolita, odznaka pamiątkowa 5 Dywizji Strzelców Polskich (Syberyjskiej), tombak srebrzony 53 x 37 mm, emalia, na stronie odwrotnej wygrawerowany napis p.por.. I/I-
UNC/UNC-
2 500 zł
6 500 zł
924 II Rzeczpospolita, odznaka pamiątkowa Centrum Wyszkolenia Sanitarnego Warszawa, tombak 45 x 46 mm, emalia, nakrętka St. Reising oraz miniatura odznaki, tombak 19 x 19.. I/I-
UNC/UNC-
1 500 zł
1 200 zł
925 II Rzeczpospolita, odznaka pamiątkowa 4 Pułku Piechoty Legionów ze znakiem płomiennej 4, aluminium 40 x 40 mm, oryginalna nakrętka, Sawicki/Wielechowski ss 29-31, pię.. I
2 000 zł
3 200 zł
926 II Rzeczpospolita, odznaka pamiątkowa 22 Pułku Piechoty, wersja oficerska, wzór 2, tombak srebrzony 44 x 44 mm, nakrętka Stanisław Reising, Sawicki/Wielechowski ss 51.. I-
2 000 zł
5 500 zł
927 II Rzeczpospolita, odznaka pamiątkowa 15 Pułku Ułanów Poznańskich Poznań, wersja oficerska, tombak srebrzony 34 x 33 mm, emalia, nakrętka Wiktor Gontarczyk, Sawicki/W.. II
1 500 zł
3 800 zł
928 II Rzeczpospolita, żeton Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów 1924 r. Strona główna: Syrenka na tarczy na tle koła rowerowego, powyżej wstęga z nazwą W T C, Strona odw.. II
250 zł
200 zł
929 II Rzeczpospolita, medal z uszkiem na Zlot Sokolstwa Polskiego w Poznaniu 1929 r., podczas Powszechnej Wystawy Krajowej, Strona główna w wieńcu z gałązek oliwnych map.. II
200 zł
280 zł
930 II Rzeczpospolita, odznaka pamiątkowa P.S.K.P. \Maria, Strona główna na ozdobnej tarczy ukośna wstęga z literami P. S. K. P. II
250 zł
380 zł