Aukcja 49 (49-50) / 917

USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012

WYCOFANE! - II Rzeczpospolita, Złoty Wawrzyn Akademicki, brąz złocony, 40 mm, emalia czerwona, wstążka, na stronie odwrotnej punca 5

wycofane
917
Opis: WYCOFANE! - II Rzeczpospolita, Złoty Wawrzyn Akademicki, brąz złocony, 40 mm, emalia czerwona, wstążka, na stronie odwrotnej punca 5
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 566