Aukcja 49 (49-50) / 928

USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012

II Rzeczpospolita, żeton Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów 1924 r. Strona główna: Syrenka na tarczy na tle koła rowerowego, powyżej wstęga z nazwą W T C, Strona odwrotna: wygrawerowany napis V nagroda za wyścig okrężny na szosie 105 km W Heksmanowi 18 V 1924, srebro 36 x 24 mm, punca wytwórcy i punca państwowa srebra \2, patyna,"II,1

Numer: 928
Opis: II Rzeczpospolita, żeton Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów 1924 r. Strona główna: Syrenka na tarczy na tle koła rowerowego, powyżej wstęga z nazwą W T C, Strona odwrotna: wygrawerowany napis V nagroda za wyścig okrężny na szosie 105 km W Heksmanowi 18 V 1924, srebro 36 x 24 mm, punca wytwórcy i punca państwowa srebra \2, patyna,"II,1
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 25-02-2012
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 200 zł
Ilość odsłon: 547