Aukcja nr 49 (49-50)

USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
Jesteś w: A49  POLSKA  Stefan Batory 1576-1586
253 Stefan Batory 1576-1586
dukat 1586, Gdańsk, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło STEPHANVS D G REX POL D PRVS, Rw: Herb Gdańska i napis wokoło MONE NO AVR CIVI GEDANENSIS, złoto 3.49 g..
III/III+
VF/VF+
9 000 zł
254 Stefan Batory 1576-1586
szóstak 1585, Wilno, Aw: Popiersie króla w prawo i napis STEP D G REX - PO M D LIT, Rw: Tarcze herbowe i znak mincerza -listek pomiędzy nimi, wokoło napis GROS ARGEN ..
10 000 zł
8 000 zł
255 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1579, Gdańsk, odmiana z siedmioma listkami na gałązce oliwnej, Iger G.79.1.a (R5), piękny i bardzo rzadki, patyna
II/II+
EF/EF+
10 000 zł
13 000 zł
256 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1580, Wilno, cyfra III w okrągłej tarczy pod popiersiem, Iger V.80.e (R1), Ivanauskas 4SB14-8
450 zł
420 zł
257 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Wilno, herb Leliwa pod popiersiem, Iger V.81.3.b (R), Ivanauskas 4SB27-11
400 zł
750 zł
258 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Olkusz, Iger O.82.5.r (R1)
600 zł
900 zł
259 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Olkusz, awers Iger O.82.5.o, rewers Iger O.82.5.b (R1), minimalna wada bicia, delikatna patyna
550 zł
900 zł
260 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Wilno, Iger V.82.1.b (R), Ivanauskas 4SB36-11
400 zł
261 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Ryga, Iger R.82.1.b (R2), T. 3, Gerbaszewski 8, moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem, ale ładnie zachowana i rzadka
750 zł
600 zł
262 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Ryga, Iger R.82.1.a (R2), T. 3, Gerbaszewski 11, rzadki
500 zł
1 050 zł
263 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Olkusz, awers Iger O.83.2.b, rewers Iger O.83.3.c (podobny), bardzo ładny, patyna
500 zł
800 zł
264 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Olkusz, Iger O.83.3.b (R1), bardzo ładny, patyna
500 zł
1 100 zł
265 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Olkusz, awers Iger O.83.2.b, rewers Iger O.83.3.c (podobny), cyfry daty i litery I-D drobne, ciemna patyna
III/III+
VF/VF+
400 zł
380 zł
266 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Wilno, Iger V.83.1.b (R), Ivanauskas 4SB45-18, bardzo ładny
500 zł
750 zł
267 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Ryga, Iger R.83.1.a (R1), Gerbaszewski 15, piękny, patyna
II+/I-
EF+/UNC-
600 zł
700 zł
268 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Ryga, Iger R.83.1.a (R1), Gerbaszewski 18, patyna
500 zł
550 zł
269 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1584, Poznań, odmiana z małą głową króla, Iger P.84.1.a (R1), patyna
400 zł
750 zł
270 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1584, Wilno, Iger V.84.1.a (R), Ivanauskas 4SB51-22, bardzo ładny z patyną
500 zł
800 zł
271 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1584, Wilno, Iger V.84.1.a (R), Ivanauskas 4SB51-22
III/III+
VF/VF+
400 zł
320 zł
272 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1584, Ryga, awers Iger R.84.1.d, rewers Iger R.84.1.c (R1), Gerbaszewski 14, patyna
II/II+
EF/EF+
450 zł
480 zł