Aukcja nr 49 (49-50)

USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
Jesteś w: A49  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
383 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Poznań, Iger P.98.4.a
125 zł
130 zł
384 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, awers Iger B.98.5.d, rewers Iger B.98.5.a
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
280 zł
385 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.1.a (R)
200 zł
220 zł
386 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, awers Iger W.98.2.e, rewers Iger W.98.2.d, ładny
250 zł
400 zł
387 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.2.b( R2), ciemna patyna
250 zł
280 zł
388 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, Iger L.98.1.a (R2), rzadszy typ monety
500 zł
850 zł
389 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, Iger L.98.4.b (R), patyna
250 zł
380 zł
390 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak koronny anomalny, 1598, srebro dość wysokiej próby 2.16 g, Iger A.98.a (awers), rewers -
250 zł
800 zł
391 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wilno, Iger V.98.1.a (R1), Ivanauskas 5SV59-36
250 zł
460 zł
392 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Olkusz, podobny Iger O.99.1.i, ale nienotowana końcówka napisu POLON M D, patyna
250 zł
400 zł
393 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.b, patyna
125 zł
130 zł
394 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Olkusz, Iger O.00.2.m, patyna
200 zł
460 zł
395 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Poznań, Iger P.00.2.a, bardzo ładny z wielobarwną patyną
II/II+
EF/EF+
250 zł
260 zł
396 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Wschowa, Iger W.00.1.b, ładny
250 zł
480 zł
397 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Kraków, głowa króla w lewo, Iger K.00.1.b (R1), patyna
450 zł
650 zł
398 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Poznań, Iger P.01.1.a, patyna
125 zł
130 zł
399 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wschowa, nienotowana odmiana napisowa typu Iger W.01.3 awers SIG III G - G REX - P - M D, rewers GROS ARG / TRI (litery RI przerobione z O) R PO F, patyna
200 zł
750 zł
400 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), moneta wybita nieco wykruszonym stemplem, ale dość ładna
400 zł
500 zł
401 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Kraków, odwrócona dwójka w dacie, Iger K.02.1.b (R1), piękny
500 zł
550 zł
402 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Kraków, odwrócona dwójka w dacie, Iger K.02.1.b (R1)
300 zł
550 zł