Aukcja nr 49 (49-50)
USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
343 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Malbork, Iger 93.1.a, bardzo ładnie zachowany |
I/I- UNC/UNC- |
350 zł 600 zł
344 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Wilno, data na dole rewersu, Iger V.93.3.b, Ivanauskas 5SV36-18 |
II+ EF+ |
350 zł 300 zł
345 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Wilno, data poniżej herbów, Iger V.93.1.c, Ivanauskas 5SV31-15 (podobny, ale końcówka napisu LI) |
250 zł 320 zł
346 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Wilno, data poniżej herbów, Iger V.93.1.b, Ivanauskas 5SV33-15, patyna |
200 zł 300 zł
347 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.5.h (R3), drobna wada bicia, bardzo rzadki |
II- EF- |
600 zł 1 000 zł
348 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.g, w końcówce napisu POLONI M D LI na skutek uszkodzenia stempla złączone litery NIM |
III/III+ VF/VF+ |
250 zł 460 zł
349 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Olkusz, Iger 94.9.a, patyna |
II- EF- |
200 zł 600 zł
350 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Olkusz, awers Iger O.94.9.s, rewers Iger O.94.9.c |
III VF |
200 zł 200 zł
351 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Poznań, Iger P.94.1.c, ładnie zachowany, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 440 zł
352 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Poznań, Iger P.94.5.b, ładnie zachowany, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 500 zł
353 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Poznań, Iger P.94.8.a (R), patyna |
200 zł 340 zł
354 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Poznań, awers Iger P.94.3.a, rewers Iger P.94.2.d, patyna |
200 zł 200 zł
355 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, odmiana bez trójkąta, Iger M.94.3.a (R3), bardzo rzadki |
1 000 zł 1 900 zł
356 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, rzadsza odmiana z otwartym pierścieniem, Iger M.94.1.b (R1) |
II- EF- |
500 zł 420 zł
357 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19, patyna |
II- EF- |
250 zł 550 zł
358 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.a, Ivanauskas 5SV38-18 |
200 zł | |
359 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, rzadsza odmiana z końcówką napisu LIV, Iger R.94.1.j (R1), Gerbaszewski 5, wada bicia |
350 zł | |
360 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, Iger R.94.1.f, Gerbaszewski 29, piękny |
I- UNC- |
300 zł 380 zł
361 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, znak ruszt pod popiersiem króla, Iger O.95.2.a (R4), bardzo ładny i rzadki |
500 zł 8 000 zł
362 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.4.d, ciemna patyna |
200 zł 260 zł