Aukcja nr 49 (49-50)
USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
323 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1626, Gdańsk, mennicza wada blachy na rewersie |
III VF |
250 zł 280 zł
324 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, niezmiernie rzadka odmiana z dużą głową króla, rzadki i ładnie zachowany |
1 000 zł 2 600 zł
325 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, rzadka odmiana z dużą głową króla, wybity nieco uszkodzonym stemplem, ale bardzo ładny egzemplarz |
I- UNC- |
800 zł 2 200 zł
326 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, rzadka odmiana z dużą głową króla, bardzo ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
800 zł 1 900 zł
327 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Poznań, Iger P.88.2.a (R3), rzadki |
III VF |
400 zł 750 zł
328 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Ryga, Iger R.88.1.a (R1), Gerbaszewski 2 |
200 zł 320 zł
329 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Olkusz, Iger O.89.1.d (R1) |
III VF |
250 zł 420 zł
330 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Poznań, Iger P.89.1.a, patyna |
250 zł 280 zł
331 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Olkusz, Iger O.90.3.g (R1), patyna |
250 zł 460 zł
332 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Poznań, Iger P.90.5.b, patyna |
II- EF- |
200 zł 320 zł
333 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Wilno, Iger V.90.1.a (R2), T. 6, Ivanauskas 5SV8-5, drobne wady bicia, rzadki |
III VF |
350 zł 550 zł
334 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Ryga, Iger R.90.1.d, Gerbaszewski 23 |
II+ EF+ |
300 zł 420 zł
335 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Poznań, Iger P.91.3.a, patyna |
200 zł 650 zł
336 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Wilno, Iger V.91.2.b (R1), Ivanauskas 5SV24-13, ciemna patyna |
III VF |
200 zł 500 zł
337 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Ryga, Iger R,91.1.d, Gerbaszewski 5 |
II+ EF+ |
350 zł 550 zł
338 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Olkusz, Iger O.92.7.a (R5), T. 20, moneta wybita z walca, bardzo rzadka |
1 000 zł 3 200 zł
339 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Malbork, Iger M.92.1.a |
II+ EF+ |
250 zł 400 zł
340 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Wilno, Iger V.92.1.b (R), Ivanauskas 5SV27-14 |
III VF |
200 zł 440 zł
341 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Ryga, Iger R.92.1.a, Gerbaszewski 3, ładny |
II+ EF+ |
350 zł 320 zł
342 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Olkusz, rzadszy typ ze znakiem ruszt przed herbem Lewart, Iger O.93.6.a (R3) |
500 zł 1 800 zł